редактировать профиль

ТIK

Группа: Пользователи
Имя: TIK
Зарегистрирован: 30.01.2009
Мой сайт: http://www.tikmusic.com.ua
Я на vkontakte.ru: http://vkontakte.ru/club3431231
Я на odnoklassniki.ru: http://wg42.odnoklassniki.ru/dk?st.cmd=altGroupMain&st.groupId=63203760965061371336&tkn=1888
Мои друзья: нет друзей

Блог

Музыка Видео Фотки

Опубликовано 10.03.2009 13:05
Листи з туру (Луцьк)
Відкритий лист фанатки групі «ТІК»,
яка 22 лютого гастролювала в Луцьку
Мужики, привіт! Слава Україні!

Повірте, ну ніколи не думала, що звар’юю на старості літ. Поїхала криша, а за нею всі комплекси, страхи, проблеми, навчально-виховні модулі, стереотипи мислення! Тьху, на вас! Тепер, як і в юності, коли читала Сосюру, слухаю вашу ментально-безпосередню, ціннісно-формуючу, сакраментально-сатиричну музику. Виявляється, ще є життя!Простір для душі! Руху і розвитку тіла!Прояву щирих емоцій! Ну, це просто капєц!
Дура-баба стала «пилєсосом»! Та ще й до того таким «пилєсосом», що всмоктує в себе тільки позитив з вашої творчості! А негатив? Де він? Мо, його нема? Ну, хіба що суржиково-кацапські закидони…Але вони не портять вашої музики, а навпаки, сіють деякий скепсис до чужорідного. Хай йому грець!
В чому ж феномен, як ви самі кажете, вашої філософської еротики? В народності? Україно-етно-ментальному натуралізмі? Нігілістично-молодецькому прикидоні? В освітянсько-творчо-зорієнтованому ностальгічному подиху?
Хлопці! У вас діло розхотиться з тілом! Бо в піснях ви кажете по-одному, по-простому, а в душах сієте що?.. Добре, розумне, вічне! Так, так! Високе і сакраментальне: Що робити? Куди ми прийшли і кіко можна плакати?
А, мо, так думають не всі? може, тільки ті, чиї фібри душі детонують разом з гармонією вашої пісенної творчості? Хоча, яка різниця… Головне – ви Є, хлопці! Ви – неповторні! Наші! Граєте Нашу музику!
P.S. Цікаво: яка партія «поставить» на вашу творчість? Знаю точно, та, з-під лавки якої вийде наш наступний Президент.
Не загордіться ж! Не згоріть! Знайте, від вас «залежит» доля України!
Слава Україні! Героям творчого фронту слава!

Iva Chumbas. Lutck


Опубликовано 10.03.2009 12:39
КВИТКИ УЖЕ У ПРОДАЖУ!!!


Опубликовано 22.02.2009 20:24
Листи з туру ( Чернівці)
«ТІК»: «Працювати» означає «боротися із кризою»

Лютий 20, 2009 | Рубрики: 08(268), КУЛЬТУРА
Вінницький гурт «ТІК» вражає своєю працелюбністю: не встигли хлопці завершити велике концертне турне «Байки про оленів», як уже «Тихий тур» розпочали. А ще в минулому році музиканти випустили два альбоми і виступили на десятках різних корпоративних вечірок. Учора відбувся концерт гурту в чернівецькому готелі «Черемош». Чим ще здивує гурт «ТІК» своїх шанувальників – у розмові кореспондента «Версій» з «головним оленем України» – Віктором БРОНЮКОМ.

«Виживає той, хто працює!»
– Пане Вікторе, незабаром у рамках «Тихого туру» ви відвідаєте Чернівці. Скажіть, яких сюрпризів слід очікувати, чим здивуєте публіку?

– Минулого року ми обіцяли повернутися з новим туром. На концерті, як завжди, можна буде гарно повеселитися, поспівати й потанцювати. Глядачі, безумовно, отримають масу позитивних емоцій! Ми стартували концертом у Хмельницькому. Був дуже якісний і успішний виступ, публіка нас дуже гарно сприйняла. І хоч усі зараз говорять про кризу, ми бачили повний зал глядачів.

Я бачив на нашому сайті багато гарних відгуків від людей, які побували на концерті.

– Ви згадали про економічну кризу. Вона вплинула на гурт «ТІК»?

– Думаю, криза тільки у наших головах. Всі зараз тільки й те роблять, що говорять про неї. У нашій групі є хороший рецепт боротьби з цим явищем: встати і працювати. У гурті «ТІК» половина учасників – історики за фахом. А як було в історії? Виживав той, хто працював!

«Виступати на «Євробаченні» «для галочки» – безглуздо!»
– Ви задоволені рейтингом продажу альбому «ТиХИЙ»?

– Взагалі-то задоволений. Правда, наступного дня після його релізу, альбом з’явився в Інтернеті вільним і безкоштовним для «скачування». Але люди і досі купують ліцензійні диски! Приємно, що в українських меломанів з’явилася тенденція вибирати якісну музику.

– Чи не хотіли б Ви виступити на «Євробаченні»?

– Ми думали і говорили про це з продюсером. Минулого року нам не вдалося там виступити, бо ми були зайняті великим туром «Байки про оленів», який охопив більше 40 міст. Думаю, якщо вже брати участь у цьому конкурсі, то його потрібно виграти! А виступати на «Євробаченні» лише для «галочки» – безглуздо!

– До попереднього альбому «Літерадура» ви записали дует із гуртом «Ляпіс Трубєцкой». Чи не маєте на меті записати спільну композицію ще з кимось?

– Спільна пісня із «Ляпісом» – не єдиний дует. У записі пісні «Ой я піду на гору крутую…» брали участь моя сестра і мама, а також аматорський вокальний ансамбль. Якихось «глобальних» дуетів поки що не плануємо. Але цілком можливо, що скоро з кимось запишемо-таки пісню. Взагалі-то планів у нас є дуже багато, і коли ми їх реалізуємо, ви обов’язково про це дізнаєтесь!

– Відомо, що минулого року ви одружилися. Як ваше подружнє життя? Дружина не ображається, що ви постійно зайняті гастролями?

– Вона, дякувати Богові, не ображається, тому що сама працює у сфері шоу-бізнесу: організовує різні концерти. Мені приємно, що їй не потрібно пояснювати різні музичні чи шоу-бізнесові нюанси та «розклади». Я дуже задоволений, що зустрів її. Звичайно, іноді мені здається, що краще б я залишився вдома із коханою дружиною, аніж поїхав виступати. Але що зробиш – то є робота!

Микола КОБИЛЮК, «Версії»Опубликовано 12.02.2009 10:46
Кам'янець Подільський
Все перебування у Кам'янці було схоже на футуристичну казку. Місто сонця зустріло нас весняним теплом та сяйвом. І навіть не вірилося, що напередодні у Хмельницькому йшов дощ та мокрий сніг. І знову аншлаг і знову Ваші теплі посмішки та співи разом. ДЯКУЄМО

Опубликовано 12.02.2009 10:40
Хмельницький.
Дякуємо всім, про такий початок туру можна було тільки мріяти. Повний зал, теплі та щирі почуття і Ваші очі та посмішки надихають!!!!

Опубликовано 09.02.2009 18:49
Хмельнийький ДО!
Філармонія!!! За 15 хвилин перший концерт нашого туру. Хмельницький зустрів красивими дівчатами, трезвими мужчинами тарілкою гречки за 1.50 і справжньою зливою. Але дощ в дорогу це хороша прикмета, а дорога у нас довга. Хлопці тіки що закінчили чек, під філармонією збирається поважна публіка, трохи лячно, але ВЙО!!!!

Опубликовано 06.02.2009 11:16
Проводи в "тиХИЙ" тур
4 лютого, недалеко від Київського вокзалу, у столичному клубі «ROUTE 66» - відбулися неформальні проводи гурту «ТІК» у Всеукраїнський «тиХИЙ» тур». Незважаючи на ситуацію в країні хлопці відіграють 37 сольних концертів, протягом півтора місяця і проїдуть більше 10 000 тисяч кілометрів. Віктор Бронюк, щиро вірить в те що криза у нас в головах і в те, що якщо всі будуть займатися своєю справою, то все у нас буде добре.
Віктор Бронюк: Зараз треба працювати у три – чотири рази більше. Віддаватися роботі з душею, а не скиглити на кожному кроці «як мені фігово». Ми дуже хочемо щоб наша музика підняла настрій українцям, а щира посмішка допомогла здолати всі негаразди.
На проводи крім численних друзів журналістів, прийшли колеги по цеху, тим паче, що хлопці за традицією частували всіх знаменитим бронюківським самогоном та вінницьким салом, співали, танцювали та презентували нові пісні. Серед гостей можна було помітити Ігора Пелиха з дружиною та старшим сином, братів Больших, Таршиса з дружиною та Ламу.
Ігор Пелих: Найголовніше це те, що коли всі лякаються (організатори концертів, музиканти), виграють ті, хто щось робить. Треба бути мобільнішими і головне першими і «ТІК» це робить. Я буду тримати за хлопців кулаки і впевнений що вони зберуть повні зали. Слухачі отримають позитивні емоції, а хлопці покажуть себе і отримають те що хочуть, коли в країні передінфарктний стан.
Сєргєй Большой: Пацанам ни гвоздя не жезла, Драйва и угара на концертах, полных залов, благодарных слушатетелей, и крепкого здоровья, которое им понадобится, потому что то, что они делают это круто и этого сейчас не делает никто. Они первые уезжают в такой масштабный тур, а кто первый тот и прав. Победителей не судят, а группа «ТІК» несомненно победители.
Зустрічайте хлопців у своєму місці, та уважно слідкуйте за афішою на сайті: www.tikmusic.com.ua


Опубликовано 30.01.2009 14:47
Концерт у Мінську
Абсолютно випадково, посеред метушні і підготовки до туру, прийшла пропозиція зіграти у Мінську. Ясно, що ми погодились.. З Ляпісами, нажаль, не зустрілися. Вони поїхали грати концерт у Московію. Мінськ це щось... щоразу як потряпляем сюди, згадую дитинство.... Красота. ORDNUNG!!!! Завтра повертаємося назад. і до зброї!!! перший концерт туру 9-ого числа, а потім ще 37 міст. Обіцяю, що після кожного концерту бідемо тут ділитися враженнями і так віртуально разом з Вами об'їздимо всю Україну.


Афиша


Музыкантам
web support