редактировать профиль

Андрей БОГДАНОВИЧ

Группа: Пользователи
Имя: Андрей Богданович
Зарегистрирован: 21.06.2011
Дата рождения: 16.3.1985
Мой сайт: http://www.bogdanovich.eu
Я на vkontakte.ru: http://vk.com/andrey.bogdanovich
Я на facebook.com: http://www.facebook.com/andrey.bogdanovich
Мои друзья: нет друзей

Блог

Музыка Видео Фотки

Опубликовано 18.06.2012 10:04
Поющий анархист Генрих Шульц вышел на связь

 

 
Сегодня, в редакцию сайта NewS.101, с неизвестного email-адреса, пришла запись композиции «Песня чёрных конников», в исполнении поющего анархиста Генриха Шульца. Всё, что стало известно из письма, так это лишь название песни, дата и место съёмки. Кто же снял и отправил данное видео, остаётся загадкой. Подробнее: http://www.news101.org.ua/381


Опубликовано 30.04.2012 01:23
Найк Борзов и его «Три слова»

26 апреля 2012 года в «UNDERGROUND Music Hall» состоялся концерт Найка Борзова, который я решил посетить. Скажу сразу, я не являюсь его поклонником и, уж тем более, фанатом. Когда-то давно, ещё в школе, напевал знаменитые «Три слова». Вот и решил посмотреть, как он выглядит и звучит вживую.

Читать далее...Опубликовано 24.04.2012 15:17
О том, как мне «Ногу свело!»…

22 апреля 2012 года, на киевской концертной площадке «UNDERGROUND Music Hall», состоялся концерт легендарной рок-группы «Ногу свело!».

 
Я уже давно хотел услышать Макса Покровского вживую. Нет, он не был редким гостем Киева, но попасть на концерт всё как-то не удавалось… И вот, благодаря Игорю Бежевцу иib promotion наконец-то это свершилось.
 
Читать далее...


Опубликовано 15.01.2012 17:29
«Зірковий вертеп» та «Остання барикада» проти Ялинковича

 

Підписатись на оновлення: http://www.bogdanovich.euОпубликовано 21.06.2011 22:18
3DTOUR: Гадський триб'ют

3DTOUR: Гадський триб'ют

 

Київ, 18.06.2011

Дуже поважаючи групу «Брати Гадюкіни», я не міг пропустити таке дійство, як концерт пам’яті її покійного лідера Сергія Кузьмінського «Я вернувся домів», що відбувся 3 червня в Київському палаці спорту. А оскільки ще й маю пряме відношення до компанії, яка займається виготовленням віртуальних турів, то не зробити панораму з концерту — було б грішно… :) Що я й запропонував нашій дружній команді «3DTOUR®».

Прийшовши заздалегіть до концертної зали та оцінивши обстановку, ми з фотографом Євгеном Котюхом визначили, що вести зйомку треба виключно з середини сцени. Але з початком концерту, колеги фотографи та відеооператори, що опинилсь разом з нами в фото-відео зоні, мабуть заздрючи нашій настирливості і, трошки, нахабству, почали вислювлювати своє незадоволення тим, що ми встановили штатив з фотоапаратом прямо в центрі сцени.

Не знаю, вони це доповіли чи ні, але згодом підійшли організатори концерту і змістили нас в сторону. Збоку обзор був, м’яко кажучи, не найкращим, але так як варіантів не було — довелось знімати звідти. Оскілкьи сцена була високою, а штатив стояв на ній, мені дісталась ключова у зйомці роль — повертати в різні строни панорамну головку з фотоапаратом, адже Женя не дотягувався, а мене природа нагородила може і не надто великим, але достатнім для цього, зростом.

Сам концерт був шикарним. Відомі гурти, професійні музиканти, гарне виконання. Особливо хочеться відмітити композицію, в якій звучав записаний голос покійного Кузі, а музиканти «Гадів» грали йому наживо.

Кожна з груп зіграла по одній пісні, а коли всі артисти вийшли для виконання фінальної композиції, я схопив в одну руку фотоапарат, в іншу — Євгена, і послідував до центру сцени, де й встановив штатив. Женя ж, в свою чергу, одразу почав зйомку — звичайно, не без моєї допомоги у вигляді «поворотного асистенту»… :)

Утримувати позиції довелось з боєм — до нас одразу наблизився оператор, що вів відеозйомку, і попросив прибрати обладнання. Що ми і зробили, хоча і не одразу — ледь встигнувши відзняти панораму, яку і віддаємо на ваш суд. Тому просимо оцінити її, залишивши відгук у коментарях до цієї публікації. Будемо дуже за це вдячні.

Хочу подякувати за роботу усій команді «3DTOUR®», що гарно попрацювала саме для вас. А групам, що взяли участь в концерті, пропоную розмістити віртуальну панораму на своїх сайтах. HTML-код для цього можна взяти за адресою панорами:

gady.3dtour.ua.

Також, дуже вдячний організаторам цього свята, і окрема подяка Олександру Стасову, за надану акредитацію.
Афиша


Музыкантам
web support