редактировать профиль

Самойлюк

Группа: Пользователи
Имя: Мария
Зарегистрирован: 11.03.2011
Мои друзья: нет друзей

Блог

Музыка Видео Фотки

Опубликовано 04.11.2011 15:52
«The SandStone»: У нас вийшло поєднати блюз, рок’н’ролл і хард-рок. Напевно...)

Як все починалось…

Осінь 2009 року. Любомир Гаврилів (гітарист) та Костянтин Оніпко (ударник) вступили на перший курс геологічного факультету КНУ, познайомились, знайшли багато спільного у плані музики. Поселилися у гуртожиток, і не могли не почути гучні звуки гри на гітарі з однієї з кімнат. То був Валерій Вітомський, нині соліст та гітарист гурту.

Цікаво виникла сама ідея створення проекту-гурту. Улітку 2010 року, коли студенти-геологи зазвичай на практиці, Валерій, Костянтин та Любомир зрозуміли, що їм потрібно  розвиватися музикально. Так і вирішили щось робити, йти у цьому напрямку разом, Валерій на своїй практиці у Криму, а Любомир та Костянтин на своїй – у Каневі. Ну а бас-гітарист Олександр Ілляшенко приєднався до них восени 2010 року.

З того часу і почався відлік історії гурту. Почали репетирувати та експериментувати, «переграваючи» кумирів, що виявилось не так просто, бо у всіх учасників гурту були досить різні музичні уподобання. Офіційною датою заснування групи самі учасники називають 22 жовтня 2010 року, коли вони вперше виступили як «TheSandStone» у клубі «Планета», що у студмістечку КНУ ім. Тараса Шевченка.

Символічна назва «The SandStone», щоб було зрозуміло: «Ми – геологи!». Вирішили грати блюз-рок, бо це саме той стиль, який зміг би їх об’єднати. Гурт завжди підтримували друзі, одногрупники та викладацький склад факультету. Перші серйозні виступи – це концерт «Дві зірки» у залі економічного факультету, та, звичайно ж, «Планета».

 

Трохи ближче до нас…

Тексти пише Валерій, музику хлопці намагаються придумувати разом, щоб об’єднати свої різні музичні уподобання, які коливаються від AC/DCта St. Ray Vaughan до Tool, Anathemaі т.п.

Як розказує про себе Любомир, вперше грати йому захотілось ще у 7 років. Тоді він почув як грає Stevie Ray Vaughan. «Це було неповторно», - згадує гітарист гурту зараз. «Хоч то і був звичайний концертний запис, але я його запам’ятав». Відтоді він і став на шлях блюзмена. Спочатку намагався перегравати абсолютно всі пісні свого кумира, а вже пізніше грати щось своє. У гурті тому, що знайшов людей, з якими у нього спільні інтереси. «У нас вийшло поєднати блюз, рок’н’ролл і хард-рок. Напевно.»

Костянтин теж пов'язаний з музикою ще з дитинства. З семи років він починає захоплюватися зарубіжною альтернативою, до списку своїх кумирів барабанщик гурту вносить Джеймса Мейнерда Кінана, гурти “Tool”, “APerfectCircle”. Хлопець закінчив музичну школу, а згодом і музичне училище, вчився у школі українського барабанщика Малишева, що грав у Ані Лорак. Хотів навіть вступати до музичної консерваторії, але все-таки визнав геологічний факультет більш перспективним.

Оскільки Валерій найстарший, то хлопці намагаються прислухатися до його думки. Але кожен учасник і його думка – головні, бо музиканти працюють у злагоді та рівновазі.

 

Сьогодні, завтра…22 жовтня гурту «TheSandStone» виповнюється 1 рік. За цей рік «гордість геологічного факультету» дала масу концертів, хлопці брали участь у конкурсах «Бароко», «Барви», у різних фестивалях, навіть організували рок-фестиваль у центрі студентського містечка на «ямі», виступали у клубі «Prime». У конкурсі «Барви» музиканти посіли перше почесне місце. На сьогоднішній день блюзмени мають достатньо матеріалу для запису альбому, чим вони і планують зайнятися найближчим часом.

Для хлопців головне у музиці та текстах єдність цікавої ідеї та донесення її слухачеві на високому рівні музичного виконання. Вони шукають своє неординарне звучання, базуючись на класичній рок-сцені, звучанні, наповненому енергією та драйвом, чого зараз так бракує українській сцені. Своєю місією учасники гурту вважають повернення слухача у русло живої драйвової музики.

«Ми хотіли б висловити подяку нашим шанувальникам, яких кожного дня стає все більше, за любов та підтримку. Саме завдяки вам ми нещодавно посіли перше місце у конкурсі «Барвисток». Ви – наша опора, ви даєте натхнення і розуміння того, що ми рухаємося у вірному напрямку. Бажаємо всім робити в житті те, що приносить вам задоволення і слухайте завжди якісну музику, слухайте “The SandStone”.»

На кінець додам, що «The SandStone» - це унікальний проект, який відкритий для кожного і поважає свого слухача. Цей гурт представляє собою не тільки музику, а й демонструє те, що відданість справі, яку любиш, приносить результати та доводить - досягти можна всього, потрібно тільки не зупинятися!

Акжана АязбаєваThe SandStone - Крихітка

Опубликовано 19.04.2011 23:51
Молодіжний фестиваль "БаРОКо" та «DJUICE ГРАНТИ» обрали фіналістів

23 квітня 2011 року о 14:00 у ПК ім. Корольова відбудеться фінальний концертфестивалю рок-гуртів Київщини "БаРОКо". Після виступів музичних колективів почесне журі визначить трьох переможців. Учасниками фінального концерту стануть гурти «13», «Може бути», «Frontforthemob», «MariPossa», «Sweetlo», «TheSandStone», «TobaMare», «Ескіз», «Лорелея», «Найта».

 

За результатами виступу рок-колективів почесне журі, до складу якого увійдуть представник радіо «Джем 95,6 FM», представник продюсерського агентства «MUZVAR», представник студії звукозапису «Crystal sound» та зірки сучасної рок-сцени України, визначить трьох переможців фестивалю.

 

Три команди-призери отримають можливість зробити якісний звукозапис своїх композицій на студії «Crystal sound» у Києві. Найкращі композиції, відібрані представниками головного медіа-партнера події – радіостанції «Джем 95,6 FM», матимуть можливість вийти в ефір.

 

Організатор:

КМО ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»

Довідка про проект:

«DJUICE ГРАНТИ»— всеукраїнський соціальний студентський проект, у рамках якого студенти зможуть отримати гранти для реалізації волонтерських соціальних ініціатив, спрямованих на популяризацію молодої української музики.

Детальнішу інформацію шукайте на сайтах:

www.baroko.cc.ua

www.muzvar.com

www.jamfm.com.ua

www.vkontakte.ru/club23877998

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Самойлюк Марія, тел. (093) 963 86 09, e-mail: samojlukmaria@ukr.netОпубликовано 11.03.2011 15:21
Молодіжний фестиваль "БаРОКо" та «DJUICE ГРАНТИ» розшукують талановитих рок-музикантів

Ініціативна молодь Києва оголошує про початок відбіркового етапу конкурсу для молодих рок-гуртів Київщини. Конкурс відбувається в рамках реалізації проекту  «DJUICE ГРАНТИ» та проведення благодійного молодіжного фестивалю «БаРОКо». Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 квітня 2011 р. Після відбору найкращі композиції увійдуть до ефіру радіостанції «Джем 95,6 FM».

 

Для того, щоб взяти участь у конкурсі молодому  рок-колективу Київщини (учасники віком 16-26 років) необхідно надіслати заявку на адресу barocko2011@gmail.com. Заповнити заявку можна на сайті www.muzvar.com. Заявки приймаються до 1 квітня 2011 року. Оцінка заявок триватиме до 4 квітня 2011 року. Після цього відібрані конкурсанти отримають запрошення на прослуховування, які відбудуться на репетиційних базах міста Києва, відібраних та профінансованих молодіжним брендом DJUICE.

 

Після прослуховування найкращі 10гуртів отримають змогу виступити на головному концерті фестивалю «БаРОКо», який відбудеться 23 квітня 2011 року у ПК ім. Корольова. За результатами виступу рок-колективів почесне жюрі, до складу якого увійдуть представник радіо «Джем фм», представник продюсерського агентства «MUZVAR», представник студії звукозапису «Crystal sound» та зірки сучасної рок-сцени України, визначить трьох фіналістів конкурсу.

 

Три команди-призери отримають можливість зробити якісний звукозапис своїх композицій на студії «Crystal sound» у Києві. Найкращі композиції, відібрані представниками головного медіа-партнера події – радіостанції «Джем 95,6 FM», матимуть можливість вийти в ефір.

Організатор:

КМО ВМГО «Молодіжний Європейський Рух»

Довідка про проект:

«DJUICE ГРАНТИ»— всеукраїнський соціальний студентський проект, у рамках якого студенти зможуть отримати гранти для реалізації волонтерських соціальних ініціатив, спрямованих на популяризацію молодої української музики.

Детальнішу інформацію шукайте на сайтах:

www.baroko.cc.ua

www.muzvar.com

www.jamfm.com.ua

www.vkontakte.ru/club23877998

За додатковою інформацією звертайтеся до:

Марія Самойлюк, тел. (093) 963 86 09,  e-mail: samojlukmaria@ukr.net
Афиша


Музыкантам
web support