редактировать профиль

goydalka

Группа: Пользователи
Имя: Анна
Зарегистрирован: 24.05.2009
Мои друзья: нет друзей

Блог

Музыка Видео Фотки

Опубликовано 29.05.2009 11:36
Наодинці з Ніно. Публічна самотність.
День незалежності Грузії.
Київ.
Сквер Шота Руставелі.
Концерт Ніно Катамадзе.


Тільки Ніно і я. І жодної душі довкола. Музика і голос - скрізь, абсолютна амплітуда просочується в живе та неживе. Ця невгамовна грузинка своєю піснею заповнює увесь простір довкола, музика проникає у кров та лімфу тіла попри паркани та одяг, ніби немає тут величезного натовпу людей, зламаних тролейбусів, лискучих машин, сірих стовпів з плетивом дротів. Ми лиш двоє, у підніжжя гір, на хвилях моря.

В Катамадзе багато джазу, але й року не менше: кардіограма імпровізації природньо поєднана з грубою цілеспрямованою силою. ЇЇ музика з силою води, що прориває дамбу у весняне повноводдя, розтрощує вщент, змиває до фундаменту все недоречне і недолуге, лишаючи тобі чисті емоції та думки, котрі легко вливаються у прозорість почуттів.

Одну і ту ж пісню можна асоціювати з піснею як по-справжньому щасливої жінки, так і дійсно нещасної. Мабуть тому, що життя жінки-есенції і є флакон, що повний сліз, і вже не розбереш, де там сльози від болю, де від радості.

Коли почався дощ, мені нагадалось, що тут не сама, бо почали відкривати парасолі. А Ніно не боїться дощу, вона весело підбігає до відчувачів, тисне руки, разом співає. Вона не боїться дощу, вона сама вода.

Я виринаю з під даху парасоль і підставляю обличчя небу. Вода на очах, на щоках, губах, шиї, волосся геть мокре, рухаюсь у ритмі музики і крапель. Піднімаюсь над: під парасолями подвійне чоловічо-жіноче тепло.

"Самое главное - это любовь!", - вона постійно це повторює, вона це знає, бо нею співає любов до людей, до рідної землі, до музики, нею грає мелодія кохання до чоловіка.

Вода і кохання - це Ніно, жінка-есенція. Хоча, хто вже розбере, де дощ, де поцілунки...

P.S. Це була моя друга зустріч з Ніно, а все, що було двічі - повторюється і третій раз. Наступна зустріч буде, але вона точно буде наодинці. Тільки я і Ніно.Афиша

«Хороший Плохой Злой»
19 ноября в Docker pub
DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER
20 ноября в Дворец Спорта
All Star Jazz — Ray Charles
20 ноября в Caribbean
Блюзовый джем с Max Tovstyi
20 ноября в Docker's ABC
“Primavera”
20 ноября в Docker pub

Музыкантам
web support