редактировать профиль

Zitch

Группа: Пользователи
Имя: Zitch Punky
Зарегистрирован: 03.05.2009
Дата рождения: 2.5.1992
Деятельность: Журналист, фотограф
Музыкальная деятельность: концертный фотограф, пресс-служба группы НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ
Любимая музыка: український андерграунд
ICQ: 252644268
Я на vkontakte.ru: http://vkontakte.ru/id3652501
Я на lastfm.ru: Zitch-Punky
Мои друзья: нет друзей

Блог

Музыка Видео Фотки

Опубликовано 11.01.2011 22:52
30 января. Punk Rock Birthday Party: The C-men, STINX, Ai laika, Lie Cheat & Steal
Считаете, что январская череда праздников закончилась, когда вы вышли на работу?
Понимаете, что до Дня святого Валентина и выпить-то нет повода?
А мы так не думаем!
Нам и в концен января есть что праздновать, ведь именно в конце января день рождения сразу у двух выдающихся музыкантов выдающегося киевского коллектива, которым на двоих исполняются магические 69. Именинников зовут Ира и Мик, их группа называется The C-men, их дни рождения будем отмечать 30.01.2011.

Музыкальное оформление праздника, кроме виновников торжества, обеспечивают:

Lie, Cheat & Steal
http://www.myspace.com/bandliecheatsteal

Ai Laika
http://myspace.com/ailaikaband

STINX
http://www.myspace.com/stinx77

Где?
Клуб "Киев"
ул. Красноармейская 19, ст. м. пл. Льва Толстого

Когда?
18.00

Сколько?
25 гривен

Attention! Приходить с подарками и готовыми к рок-н-рольному угару. Не способных на оба пункта просим не беспокоить:)

Опубликовано 24.08.2010 20:34
На Киев обрушится Fast Fest! Уже в эту субботу!
28 августа в Киеве пройдет четвертый по счету Fast Fest. Место проведения менять не стали — им уже традиционно станет заброшенная шоколадная фабрика на ст.м. Вырлица.

Fast Fest всегда был фестивалем для своих. Лайн-ап содержал в себе в основном группы, которые дружат между собой не один год. Масштабную рекламу ему никто не делал, соответственно и незнакомых людей там было немного. Так было бы и в этот раз, если бы в хэдлайнерах не оказался небезызвестный Сашко Пипа со своим @traktor'ом и Hellfire Sox. Тут уже без вариантов — надо делать мощно и масштабно! Хотя без традиционных для Fast Fest’а имен не обошлось: на сцену выйдут также my*17 и НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ. Но и новых для фестиваля имен в этом году предостаточно— в комплекте к предыдущим группам так же идут самые известные psychobilly Киева — Dillberriezz, молодые и полные ска-энергетики Pijama Sam и днепропетровские гаражно-роковые гости под названием Drinkstone.

Итак, вас ждет: панк, рок-н-ролл, трэшевая обстановка, хорошая компания (часть которой желательно захватить с собой), 10 кВт звука и все это за 25 гривен!

Начало в 15:00, для тех, кто боится потеряться — карта:


Опубликовано 05.04.2010 17:26
15 квітня, арт-клуб "Київ". Презентація кліпу від НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ, гості: The C-Men та Помста Чебурашкі.


15 квітня до арт-клубу «Київ» завітає справжнісінький Дух Панк-року у вигляді «наштукатуреної корови», адже саме в цей день столичний гурт НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ представить світові свою першу відео роботу на пісню «Дискомавпа».

Зйомки кліпу відбулися ще в січні, та оброблявся матеріал до кінцевого стану довгих 2 місяці. Нарешті в березні відеоряд був готовий, і от, в самій середині весни, нарешті люди не тільки почують, а й побачать «Дискомавпу».
Цю знаменну подію прийдуть святкувати також найближчі друзі хам-рокерів, славетні панки The C-Men та щойно воскреслі з небуття, доволі відомі у вузьких колах хлопці з гурту «Помста Чебурашкі».

Чекаємо на вас:
15 квітня,
Арт-клуб «Київ» (м. Площа Льва Толстого, вул. Червоноармійська, 19).
Початок о 19:00.
Вартість входу = 25 грн.

**************************************************************************************
Помста Чебурашкі
http://vkontakte.ru/club5638768
http://myspace.com/pomstachebura

THE C-MEN
http://myspace.com/thecmenpunks
http://vkontakte.ru/club4850023

НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ
http://vkontakte.ru/club4810582
http://myspace.com/neprytuliatysia
http://n-p.com.ua/


Опубликовано 17.03.2010 18:41
Як хам-рокери собачку домучили. ЕР від НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ

Столичний гурт НЕ ПРИТУЛЯТИСЯ нарешті залишив собаку в спокої і вирішив на честь цього видати ЕР, в пам'ять про слиняве тваринне кохання назвавши його «Я кохався із собакою».
Почав створюватися цей міні-альбом ще до майже повної зміни складу навесні 2009 року, і запис закінчився відносно швидко. Проте з релізом вирішили почекати.
І от, 13 березня 2010 року, простори Інтернету підірвали повідомлення про вихід у світ дітища хам-рокерів. Така дата обрана не випадково, адже 13 березня народився хлопець-з-гітарою, хлопець-космокролик, та й зрештою торс-з-обкладинки-що-плюється-білою-речовиною, незмінний учасник гурту на прізвисько Дудя.
Загалом, цей ЕР — бунт та брутальність, що фонтанують з давно знайомих композицій, які тепер нарешті опинилися в одній упорядкованій купі.
Однозначний шок у культурних снобів викликає як обкладинка, так і назва альбому. Для таких людей передбачений 7й трек розміром в 74 КБ і тривалістю в 3 секунди. На решту ж слухачів чекає цікава пісня про сільську дискотеку, музична історія про маленьку німецьку дівчинку, трек про напасть наших та білоруських полів, власне спогади про те, як собаці «подобалося», щирий хам-маніфест про права дітей і найбільш в’їдлива у світі гумореска про те, чим займаються всі, але лише деякі в цьому відкрито зізнаються.
Сумувати цей реліз вам точно не дасть, тож слухайте на здоров'я, живіть, як вам хочеться, а тим, кому щось не буде подобатися, ставте 7й трек. І тоді, як би хто не хотів, щоб все було погано, воно все рівно буде відмінно на заздрість оточуючим!

Завантажити ЕР можна тут:
http://www.ex.ua/view/871578
http://fileshare.in.ua/3249988

Офіційний сайт гурту:
http://n-p.com.ua


Афиша


Музыкантам
web support