Блог ТIK

вторник, 10.03.2009 13:05

Листи з туру (Луцьк)

Відкритий лист фанатки групі «ТІК»,
яка 22 лютого гастролювала в Луцьку
Мужики, привіт! Слава Україні!

Повірте, ну ніколи не думала, що звар’юю на старості літ. Поїхала криша, а за нею всі комплекси, страхи, проблеми, навчально-виховні модулі, стереотипи мислення! Тьху, на вас! Тепер, як і в юності, коли читала Сосюру, слухаю вашу ментально-безпосередню, ціннісно-формуючу, сакраментально-сатиричну музику. Виявляється, ще є життя!Простір для душі! Руху і розвитку тіла!Прояву щирих емоцій! Ну, це просто капєц!
Дура-баба стала «пилєсосом»! Та ще й до того таким «пилєсосом», що всмоктує в себе тільки позитив з вашої творчості! А негатив? Де він? Мо, його нема? Ну, хіба що суржиково-кацапські закидони…Але вони не портять вашої музики, а навпаки, сіють деякий скепсис до чужорідного. Хай йому грець!
В чому ж феномен, як ви самі кажете, вашої філософської еротики? В народності? Україно-етно-ментальному натуралізмі? Нігілістично-молодецькому прикидоні? В освітянсько-творчо-зорієнтованому ностальгічному подиху?
Хлопці! У вас діло розхотиться з тілом! Бо в піснях ви кажете по-одному, по-простому, а в душах сієте що?.. Добре, розумне, вічне! Так, так! Високе і сакраментальне: Що робити? Куди ми прийшли і кіко можна плакати?
А, мо, так думають не всі? може, тільки ті, чиї фібри душі детонують разом з гармонією вашої пісенної творчості? Хоча, яка різниця… Головне – ви Є, хлопці! Ви – неповторні! Наші! Граєте Нашу музику!
P.S. Цікаво: яка партія «поставить» на вашу творчість? Знаю точно, та, з-під лавки якої вийде наш наступний Президент.
Не загордіться ж! Не згоріть! Знайте, від вас «залежит» доля України!
Слава Україні! Героям творчого фронту слава!

Iva Chumbas. Lutck0.00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша


Музыкантам
web support