Блог ТIK

пятница, 06.02.2009 11:16

Проводи в "тиХИЙ" тур

4 лютого, недалеко від Київського вокзалу, у столичному клубі «ROUTE 66» - відбулися неформальні проводи гурту «ТІК» у Всеукраїнський «тиХИЙ» тур». Незважаючи на ситуацію в країні хлопці відіграють 37 сольних концертів, протягом півтора місяця і проїдуть більше 10 000 тисяч кілометрів. Віктор Бронюк, щиро вірить в те що криза у нас в головах і в те, що якщо всі будуть займатися своєю справою, то все у нас буде добре.
Віктор Бронюк: Зараз треба працювати у три – чотири рази більше. Віддаватися роботі з душею, а не скиглити на кожному кроці «як мені фігово». Ми дуже хочемо щоб наша музика підняла настрій українцям, а щира посмішка допомогла здолати всі негаразди.
На проводи крім численних друзів журналістів, прийшли колеги по цеху, тим паче, що хлопці за традицією частували всіх знаменитим бронюківським самогоном та вінницьким салом, співали, танцювали та презентували нові пісні. Серед гостей можна було помітити Ігора Пелиха з дружиною та старшим сином, братів Больших, Таршиса з дружиною та Ламу.
Ігор Пелих: Найголовніше це те, що коли всі лякаються (організатори концертів, музиканти), виграють ті, хто щось робить. Треба бути мобільнішими і головне першими і «ТІК» це робить. Я буду тримати за хлопців кулаки і впевнений що вони зберуть повні зали. Слухачі отримають позитивні емоції, а хлопці покажуть себе і отримають те що хочуть, коли в країні передінфарктний стан.
Сєргєй Большой: Пацанам ни гвоздя не жезла, Драйва и угара на концертах, полных залов, благодарных слушатетелей, и крепкого здоровья, которое им понадобится, потому что то, что они делают это круто и этого сейчас не делает никто. Они первые уезжают в такой масштабный тур, а кто первый тот и прав. Победителей не судят, а группа «ТІК» несомненно победители.
Зустрічайте хлопців у своєму місці, та уважно слідкуйте за афішою на сайті: www.tikmusic.com.ua0.00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша


Музыкантам
web support