Блог shapochka

среда, 13.05.2009 13:20

Фольк-гурт "Run" в Києві. кафе "Філін" №2, [15.05.09]


Київський фольк-гурт Run („Рун” - з ірландської: таємниця; в зверненні “a run" - коханий, кохана) досліджує та виконує традиційну музику ірландців, шотландців та інших народів кельтського походження, заcнований у 2001 році. Характерна особливість гурту – це прагнення до вивчення та відтворення автентичної манери виконання з використанням традиційних, рідкісних в Україні музичних інструментів. Зокрема, в „арсеналі” гурту, окрім космополітичних скрипки, гітари та мандоліни, є галісійські волинки-гайти, тін-вісли (ірландські „сопілки”), ірландська поперечна флейта, бузукі, боурuн (ірландський барабан) та специфічний діатонічний ірландський кнопковий аккордеон). Музиканти гурту мають досвід подорожей за кордон, зустрічей з ірландськими музикантами та участі в майстер-класах з гри на традиційних інструментах.
Регулярно даючи концерти у своєму рідному місті Києві, Гурт “Рун” також відомий своїми виступами у концертних залах та на клубних сценах багатьох міст України, Росії, Білорусі. Окрім сольних концертів, протягом всього свого терміну існування гурт “Рун” брав участь у численних музичних та музично-історичних фестивалях та культурно-мистецьких акціях України та зарубіжжя.
Оскільки учасники "Рун" мають різний творчий "бекграунд" та різнобічні музичні вподобання, інколи музиканти дозволяють собі відходити від автентичних стандартів та "гратися" з поєднанням різних музичних стилів. Саме таку програму можна буде почути 15 травня в арт-кафе "Філін" на бульварі Дружби Народів 30а. На цей раз "Рун" вирішив прикрасити своє звучання несподіваним тембром фортепіано та включити в програму кілька сольних номерів - фортепіанних фолк-джазових обробок ірландських мелодій від Сергія Каденка.
Початок концерту о 20.00. Вхід 30 грн


0,00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша

Концерт Академического симфонического оркестра
25 сентября в Черкасская областная филармония
Ансамбль «Київська камерата». ВАЛЕРІЙ СОКОЛОВ (скрипка)
25 сентября в Национальная Филармония Украины
Группа «resonance»
25 сентября в Бердянский городской дворец культуры
Джаз-Коло / Jazz Kolo
25 сентября в Дворец Украины (малый зал)
Lords of the Sound. Symphony of justice
25 сентября в Волынский академический областной украинский музыкально-драматический театр им. Т.Г.Шевченка
Музыкантам
web support