Блог Ellis

суббота, 09.05.2009 14:48

Украбіллі Вибух 5

Не пройшло й пів року, як я врешті-решт вирішив викласти свій звіт...



25.04.09. Київ. Україна. Планета Земля.

15:00

Звичайні смертні зайняті своїми буденними справами, абсолютно не підозрюючи, що вже декілька днів як, в місті інопланетні загарбники втілюють свої жахливі плани руйнації людського мозку й перетворенню їх на своїх підданих.
Майже все готово, всі потроху починають збиратись в одне місце для нанесення вирішального удару.

15:57

Всі й досі збираються для нанесення вирішального удару.

15:59 і ще трішечки.

Сотні людей затамували подих в очікуванні. До початку вторгнення залишились лічені секунди… і вони поступово спливали…

16:00

Люди кидають всі свої речі і починають розбігатись хто куди може. Лунає п’ятий Вибух. У тектонічних плитах під Україною з’являються нові тріщини. На сотні кілометрів люди піддаються сайкотичному впливу і впадають в транс.

Розпочався п’ятий Украбіллі Вибух, щорічний фестиваль рокабіллі і сайкобіллі музики. Цьогорічним епіцентром події стає Docker Pub, стіни якого дві доби стримували натиск психів і рокабіллів, які з’їхалися з усієї Європи. Цього року Docker прийняв гостей з Англії, Німеччини, Польщі, Росії, Білорусії, ну і звісно з усіх куточків України.

Відкриття фестивалю розпочалося з дебютного виступу харківського гурту Boomerangs, у складі яких грають як виконавці вже немало відомих WiseGuyz та Jiving Bo. Хлопці грають класичний рокабіллі 50их, хуліганські ритми котрих не можуть не завести публіку і підготувати їх до наступного виступу. На сцену виходять Outer Space і тут вже немає місця запальним Рок’н’Ролльним танцям, а лише божевільному і шаленому сайкобіллі. Здається дві години безперервних танців і вреку можуть знесилити будь кого, але не сьогодні і не тут. Завершуючи українську програму на сцені відіграють ще дві години два київські бенди Руки’в Брюки та Dillberriezz. Перші котрі вже полюбилися всій публіці своїми драйвовими й запальними піснями, з шаленими танцями, другі своєю швидкістю і неймовірним ритмом сайкобіллі. Також несподіванкою для відвідувачів стали Spootniks, котрі не були зазначені в афіші, але всі підозрювали, що щось не так.
Незабаром після короткого саундчеку на сцені починають грати Stressor. Російський гурт вже давно полюбили в Україні і вони звісно ж не засмутили публіку і зіграли старі хіти і нові кавери. І мабуть не варто відзначати, що всі танцполи були забиті людьми, а барні стойки дівчатами, які заводили та збуджували всіх глядачів своїми танцями.

Неприємною новиною стала відсутність Howard Raucous, який не зміг відвідати фестиваль і дати виступ через грип. Звісно ця новина дуже засмутила відвідувачів, але інший англійських гурт не змусив глядачів сумувати. Коли Blue Demon почали грати, частина публіки просто не могла спинитись танцювати, частина публіки не могла просто поворухнутись, настільки вона була зачарована професійною грою англійців. Це було щось неймовірне.

Після закінчення фестивалю вночі в Docker’і дали виступ Mr. Оч & His Root Boys, на котрих залишились лише найвитріваліші.

Другий день розпочався прогулянками містом з іноземцями, культурною програмою у ботсаді і іншими заходами перед концертом. О 4ій години викладач Київського Свінг Денс Клубу Андрій Терентьєв дав майстер-клас по бугі-вугі, у котрому всі охочі могли прийняти участь і трохи навчитись танцювати під старий, добрий Рок’н’Ролл. І щойно він закінчив, як кожен міг використати свої нові навички на практиці – другий день відкриває інший рокабіллі гурт Rocking Ham. Rocking Ham, один з найперших українських рокабіллі гуртів, знову зібрав старих учасників, щоб порадувати публіку своїми піснями. Другими починають виступати Mystification, один з найкращих сайко гуртів України. І здається, що не було ніякої перерви між виступами на фестивалі, начеб то ніхто і не покидав після першого дня клубу і всі лиш продовжували відриватись і все лиш набирало все більших обертів. Гурти не давали розігрітись глядачам, а одразу почали давити неймовірним ритмом. Все було ще крутіше, ще гарячіше ніж першого дня. І з кожним гуртом ставало ще спекотніше. WiseGuyz відіграли лише 40 хвилин і всім було мало, всі просили їх повернутись, але за ці сорок хвилин можна було збожеволіти. Ніхто не хотів відпускати виконавців і слухати наступних, але варто було вийти наступному гурту, як те саме повторювалося й з ним. Здавалося польський гурт De Tazsos знесилив усіх, але вечірка була лиш у самому розгарі, але це була лиш середина концерту. Поляки були просто неймовірними і ми чекатимемо на їхнє повернення.
Цього року Ot Vinta не стали відкривати фестиваль, а виступили разом з хедлайнерами фестивалю і дали свій виступ перед останнім і вирішальним ударом - Tazmanian Devils. Здавалось, що краще вже не може бути, але було. Німці нанесли вирішальний удар по психіці украбіллів. Вони були найкращі. І їх тут ще довго не забудуть.
Такими стомленими і задоволеними мабуть ще ніколи не вертались з концерту.
Все закінчилось. Майже всі роз’їхались по домівкам. Хтось й досі не може відійти після концерту, хтось й досі не вірить що все завершилось. А в мене й досі грає платівка Tazmanian Devils.

Це було дійсно круто.

It’s Wrecktime!

28.04.09



0.00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователи



blog comments powered by Disqus

Афиша






Музыкантам
web support