Блог Опіум

вторник, 28.04.2009 12:06

Презентація Альбому Опіум'ів "Молися На Мене". Погляд Зі Сцени

Багато вражень, багато емоцій, багато приємних несподіванок.

Перед концертом відчувалась певна нервозність, адже принаймні у рідному місті – це перший сольний. Публіка, яка задовго до початку концерту заповнювала привітні стіни "Хмільного Дому Роберта Домса", приємно вразила як своєю кількістю і поведінкою, так і віковою категорією; ми вкотре переконались, що рок-музика не має обмежень.

Саунд-чек, останні технічні налаштування і… на великих екранах клубу перший публічний показ нашого відеокліпу на пісню "Молися На Мене", який нещодавно відзняли. Отак "несподіванно" ми вирішили розпочати концерт.

Пісня–вітання, кілька слів про платівку – і ось, нарешті, представлення до уваги слухачів музичного матеріалу, що увійшов до альбому; десятка пісень, об’єднаних гаслом "Молися На Мене".

Після зігранного альбомного треклисту публіка одноголосно заявила оплесками про своє задоволення почутим. Далі було представлено добірку нових пісень ("Йди Вперед", "Ти Знаєш Сама" та інші), серед яких було кілька прем’єр – композиції "Іржа", "Зачекай" та "Ти Живеш У Мені". І тут, здається, ніхто не залишився розчарованим (принаймні, дуже хочемо у це вірити :-)). Шалена енергетика з залу, знайомі обличчя, приємна атмосфера, підспівування прихильників заряджали нас драйвом і позитивом, тому ми старались викладатись на повну.

Потім кілька пісень на біс – "Молися На Мене" разом з нами співав чи не увесь зал, квіти, роздавання медіаторів, фотографії… усе, як має бути :-) Але відчувався в цьому не пафос, так часто притаманний відносинам між гуртами і прихильниками, а тепла, дружня атмосфера, спільна радість, адже до створення альбому залучились чимало людей і для кожного з них це теж було певною мірою маленьке особисте свято.

Ми вкотре дякуємо усім, хто допомагав нам, надихав, критикував, підтримував, вірив у нас – інакше ми б не стали такими, якими є.

З.І. Кліп "Молися На Мене" та відеоверсія концерту-презентації незабаром має з’явитись на телевізійних екранах. Слідкуйте за новинами на сайті!

З.І.І. Також нагадуємо Вам, що альбом можна придбати у магазинах "Стильний Львів" (Львів, вул.Вагова, 15, тел. для довідок 8 032 255 09 46) та "Трембіта" (Львів, вул.Коперника, 5, тел. для довідок 8 032 243 25 81), а також в інтернет-магазині "Український Стиль" (www.ukrstyle.com).


0.00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша
Мотошкола киев объявление мотошкола.


Музыкантам
web support