Блог lolita.stepanova.2017

суббота, 03.06.2017 16:31

Игровой автомат Magic Princess

Ігровий автомат Magic Princess у українському казіно Вулкан - це п'яти барабанний відеослот з десятьма активними ігровими лініями, порадує Вас якісною графікою, приємним музичним супроводом, частими виплатами і щедрими бонусами. Чарівне королівство і прекрасна принцеса в новому ігровому автоматі Magic Princess в онлайн казино Slotclub.

Правила гри Magic Princess

Якщо Ви готові отримати реальні виграші - запускаєте ігровий автомат натиснувши на кнопку "На гроші". Для новачків доступний режим "Безкоштовно", де Ви зможете вивчити механіку і особливості ігрового слота і виробити свою стратегію гри, перш ніж поставити на кін реальні гроші. Після відкриття автомата необхідно ввести засоби для гри в ігровий слот. Вводьте бажану суму за допомогою меню введення, або натискайте "Ok" і уся сума з основного балансу перейде на ігровий рахунок.

Змінюйте кількість активних ліній і вибирайте ставку на лінію з допомогою " / -" у відповідних віконцях "Line" і "Bet". Загальна сума ставки відображається у вікні "Total Bet". По закінченню гри Ви можете вивести засоби з автомата на рахунок за допомогою кнопки Cash, меню Out. По кнопці "Info" Ви можете ознайомитися з виграшними комбінаціями і сумами виграшу по них.

Виграшні комбінації Magic Princess

1) Призовий вважається комбінація в якій починаючи з лівого крайнього барабана співпали від двох і більше однакових символів.

2) Комбінація принесе виграш, якщо ця лінія при спині була активна.

3) В залік йде найбільша комбінація по активній лінії.

4) Виграш з Scatter- символів підсумовується з виграшем по лінії.

Особливі символи Magic Princess

Символ із зображенням "Принцеси" є "диким" і замінить будь-який інший(окрім "Магічної кулі") символ на ігрових барабанах. Утворивши потрібну комбінацію виграш по ставці подвоюється.

Scatter- символ - це зображення "Магічна куля", в кількості від 3-х і більше у будь-якій точці на барабанах активує бонусную гру.

Режим подвоєння Magic Princess

Подвоїти виграш можна після кожної виграшної комбінації. Активна кнопка "Gamble" відкриє ризик-гру в якій Вам необхідно відгадати колір закритої карти. Шанси на успіх дорівнюють 50: 50, оскільки варіантів відповіді всього два: чорна або червона. Якщо Вам вдалося зробити правильний вибір - виграш множиться на 2, а ризик-гра триває. У осоружному ж випадку - виграш по ставці так само згорає, а ризик-гра закінчується.

Бонусная гра Magic Princess

Комбінація в 3 і більше символів "Магічна куля" навіть в послідовності, що уривається, активує бонусную гру з 15 безкоштовними обертаннями барабанів. Повторна комбінація під час цієї гри активує додатково 15 бонусных обертань.

Джерело
0,00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша

Breezy Rodio Quintet (USA)
22 октября в Caribbean
THE SUNBURST, HANGARVAIN
22 октября в Old pub (Запорожье)
Kovacs
23 октября в Международный центр культуры и искусств Федерации профсоюзов Украины (Октябрьский дворец)
Концерт Сестер Тельнюк, UNPLUGGED
23 октября в Национальный дворец искусств «Україна»
Damien Escobar / Дэмиен Эскобар
23 октября в Львовский театр оперы и балета

Музыкантам
web support