Блог lolita.stepanova.2017

суббота, 03.06.2017 16:31

Игровой автомат Magic Princess

Ігровий автомат Magic Princess у українському казіно Вулкан - це п'яти барабанний відеослот з десятьма активними ігровими лініями, порадує Вас якісною графікою, приємним музичним супроводом, частими виплатами і щедрими бонусами. Чарівне королівство і прекрасна принцеса в новому ігровому автоматі Magic Princess в онлайн казино Slotclub.

Правила гри Magic Princess

Якщо Ви готові отримати реальні виграші - запускаєте ігровий автомат натиснувши на кнопку "На гроші". Для новачків доступний режим "Безкоштовно", де Ви зможете вивчити механіку і особливості ігрового слота і виробити свою стратегію гри, перш ніж поставити на кін реальні гроші. Після відкриття автомата необхідно ввести засоби для гри в ігровий слот. Вводьте бажану суму за допомогою меню введення, або натискайте "Ok" і уся сума з основного балансу перейде на ігровий рахунок.

Змінюйте кількість активних ліній і вибирайте ставку на лінію з допомогою " / -" у відповідних віконцях "Line" і "Bet". Загальна сума ставки відображається у вікні "Total Bet". По закінченню гри Ви можете вивести засоби з автомата на рахунок за допомогою кнопки Cash, меню Out. По кнопці "Info" Ви можете ознайомитися з виграшними комбінаціями і сумами виграшу по них.

Виграшні комбінації Magic Princess

1) Призовий вважається комбінація в якій починаючи з лівого крайнього барабана співпали від двох і більше однакових символів.

2) Комбінація принесе виграш, якщо ця лінія при спині була активна.

3) В залік йде найбільша комбінація по активній лінії.

4) Виграш з Scatter- символів підсумовується з виграшем по лінії.

Особливі символи Magic Princess

Символ із зображенням "Принцеси" є "диким" і замінить будь-який інший(окрім "Магічної кулі") символ на ігрових барабанах. Утворивши потрібну комбінацію виграш по ставці подвоюється.

Scatter- символ - це зображення "Магічна куля", в кількості від 3-х і більше у будь-якій точці на барабанах активує бонусную гру.

Режим подвоєння Magic Princess

Подвоїти виграш можна після кожної виграшної комбінації. Активна кнопка "Gamble" відкриє ризик-гру в якій Вам необхідно відгадати колір закритої карти. Шанси на успіх дорівнюють 50: 50, оскільки варіантів відповіді всього два: чорна або червона. Якщо Вам вдалося зробити правильний вибір - виграш множиться на 2, а ризик-гра триває. У осоружному ж випадку - виграш по ставці так само згорає, а ризик-гра закінчується.

Бонусная гра Magic Princess

Комбінація в 3 і більше символів "Магічна куля" навіть в послідовності, що уривається, активує бонусную гру з 15 безкоштовними обертаннями барабанів. Повторна комбінація під час цієї гри активує додатково 15 бонусных обертань.

Джерело
0,00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша

Вечерний джаз
25 апреля в Дом Кино
Большая Перемена
25 апреля в Docker pub
Большая Перемена
25 апреля в Docker pub
Docker`s Rock Battle
25 апреля в Docker's ABC
Ot Vinta
26 апреля в Docker pub

Музыкантам
web support