Блог Опіум

среда, 15.04.2009 11:02

Опіум - Молися На Мене. Репортаж Із Знімального Майданчика.

Зйомки відео на композиції «Молися На Мене» відбулись 27-28 грудня 2008 у Львові. Основною особливістю метеорології у цей передноворічний період було вологе та морозне повітря, температура коливалась в межах -10 за Цельсієм. Це і було найбільшим випробуванням на знімальних майданчиках.
Основним пріоритетом відеокліпу було візуальне знайомство глядача із учасниками гурту. Жодних понтів, жодного гламуру, мінімум спецефектів. Реалістичність у картинці і музика - понад усе. Творцями відеоряду були запрошені режисер Юрій Добрусь та оператор Володимир Курило.
Однією з локацій для зйомок було обрано стару частину міста поблизу площі Ринок. Холод продовжував дошкуляти і, незважаючи на літри випитої кави, сльозились очі та тремтіли руки, тому акторів необхідно було приводити у належний візуальний стан. З цим успішно впорався стиліст Володимир Кульбацький, а ліричною героїнею відеоряду виступила добра подруга гурту Таня Назарук.
Після зйомок у Старому Львові знімальна група продовжила роботу у закритому приміщенні, яке в той день також не відрізнялось високою температурою. Проте слід було продовжувати і учасники терпляче зносили мороз та холод.

Бюджет відеокліпу невеликий, зйомки фінансувались учасниками гурту. Напередодні виходу дебютної платівки Опіум'и показали себе такими як є – без зайвих прикрас і непотрібних витребеньок. Сподіваємось, дві безсонні доби та наполегливість учасників знімального процесу виправдають Ваші сподівання, адже дане відео – якісна, гарна та ненав'язлива картинка на не менш потужну пісню, щоб ще раз довести те, що Музика – Найважчий Наркотик.

З.І. На час знімального процесу, дякувати Богу, ніхто не захворів і не передозувався кофеїном :-)
З.І.І. Дякуємо всім, хто допомагав нам під час зйомок!

Фото зі зйомок дивіться тут http://opium.lviv.ua/reports/klipmnm.htm


0.00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша


Музыкантам
web support