Блог Опіум

понедельник, 13.04.2009 16:14

"Опіум - Молися На Мене" (2009). Презентація платівки.

23 квітня о 20:00 в «Хмільному Домі Роберта Домса» (Львів, Клепарівська, 18) відбудеться концерт-презентація дебютної платівки львівського рок-гурту «Опіум» «Молися На Мене», де будуть представлені 10 композицій, які увійшли до альбому, а також найновіші музичні доробки гурту.

З 21 квітня альбом можна буде придбати у магазинах "Стильний Львів" (Львів, вул.Вагова,15, тел. для довідок 8 032 255 09 46) та "Трембіта" (Львів, вул.Коперника, 5, тел. для довідок 8 032 243 25 81), а також в інтернет-магазині "Український Стиль" (www.ukrstyle.com).

Опіум. Молися На Мене
Треклист:
1. Дощем І Піском
2. Брат
3. Дотики
4. Не Потрібна Нікому (Вона)
5. Непробачена
6. Анатомія Болю
7. Я Повернусь
8. Молися На Мене
9. Сьогодні Я
10. Ті Що Люблять Рок

Опіум. П’ять літер. П'ятеро музикантів.

Гурт існує досить давно, проте за цей час ще не випустив жодного альбому у зв’язку з відсутністю належної фінансової підтримки та штампу „неформат”.

Над записом і зведенням матеріалу музиканти працювали більше року. Кожна пісня народжувалась, чекала свого часу, аби потім, пройшовши тест на витривалість і актуальність, вийти у світ і стати невід’ємним компонентом музичного продукту з обкладинкою кольору міцного американо.

«Молися На Мене» – альбом про любов до власного Его. Назва платівки не містить релігійного підтексту, це образне висвітлення індивідуальних потреб; опис своєрідного фільтру між світоглядом та оточуючим світом.

До платівки увійшло 10 треків – від світлої любовної лірики до драйвових ритмів та філософських текстів – на випадок, якщо не до сентиментів. Кожний звук – наболілий, пережитий, справжній, знайомий. Тому кожен, незалежно від віку, знайде тут щось Собі, Своє, для Себе.

Нехай ці пісні допоможуть згадати прекрасні моменти, знайти відповіді на питання чи відпустити непотрібне, адже погодьтесь, Звук і Слово лікують, якщо вміти з ними правильно поводитись і належно подати.

Ми вклали дуже багато сил, часу і любові, щоб Ви могли відчути цей альбом.


0.00
Голосовать могут только зарегистрированные пользователиblog comments powered by Disqus

Афиша
http://bigbicepsshop.com боди фарм стероиды отзывы.


Музыкантам
web support