Фестиваль АртПоле

12-16 липня

Цього року проходитиме в с. Уніж Івано-Франківської області, у Дністровському каньйоні, що вражає своєю величчю і мальовничістю. Найближчі великі міста — Івано-Франківськ і Тернопіль.

Фестиваль АртПоле — це поле для народження й втілення творчих ідей, які з часом захоплюють сцени та галереї в різних містах і країнах. Завдяки спільній енергії АртПоле — це більше ніж подія. Тут поєднуються не лише музика, лендарт, перформанс, але й різні стилі й жанри цих складових, різні культурні традиції, і кожен з учасників знаходить актуальну форму сказати про вічне. Це явище створюють люди, які відчувають один одного і світ навколо. Без перебільшень — кожен з тих, хто приїжджає сюди, готовий до експерименту. Протягом року ми активно спостерігаємо за новими роботами, спілкуємося, впливаємо на думку один одного. І раз на рік у нас є чудова нагода зустрітися й оцінити разом створений твір.

Цього року на АртПолі творитимуть Village Kollektiv (Польща), Wild Marmalade (Австралія), Feloche (Франція), Polar Bear (Англія), Maraca (Чехія), ДахаБраха і Перкалаба (Україна) та багато інших чудових музикантів, художників, перформерів. Як завжди, окрім музичної програми фестивалю, - презентація лендарт-об’єктів, насичена програма майстерень та екскурсій. Повна програма, маршрут, умови перебування та інформація про квитки постійно доповнюватиметься на www.artpolefest.org, слідкуйте за оновленнями.Тріо з Мінська Port Mone, українська ДахаБраха, британці Trio VD і австралійці Wild Marmalade творитимуть на АртПолі разом з українськими віджеями. Відбудуться також інші прем’єри, зокрема, на широку аудиторію вперше буде представлено «Билину» — музичний перформанс Уляни Горбачевської, відомої багатьом по проектах Майстерні пісні. Гайдамаки готують теплу й душевну програму, частину якої вони не грали вже кілька років, зокрема, деякі пісні в останній раз вони співали ще на карпатських Шешорах. Перкалаба порадує гостей спільним виступом з польською Паприкалабою, аматорським оркестром, що виконує перкалабські композиції на зроблених з овочів інструментах.

Крім того, на цьогорічному АртПолі виступатимуть Village Kollektiv (Польща), Besh’o’droM (Угорщина), Feloche (Франція), Dva (Чехія), українці Пропала Грамота, Зіра і Бадьян Сауна Сістем, Фолькнери та ін. Їхні виступи відбуватимуться на великій сцені, яка цього року також буде особливою — спеціально до фестивалю в Унежі будується сцена-гніздо, як є одночасно і мистецьким об’єктом — метафорою фестивальної взаємодії, і функціональною конструкцією.

Вартість квитка: 

при купівлі до 10 червня
• з 12 (або з 13 чи 14) до 16 липня — 220 грн.
• на 15-16 липня — 150 грн.

при купівлі з 11 червня
• з 12 (або з 13 чи 14) до 16 липня — 250 грн.
• на 15-16 липня — 170 грн.

Увага — безпосередньо на місці події квитки будуть ще трохи дорожчі.

ЯК ДОБРАТИСЬ

Найближчі до фестивалю великі міста — Івано-Франківськ (57 км) і Тернопіль (100 км). Від обох міст плануються спеціальні автобуси фестивалю — про місце відправлення, розклад, вартість проїзду трохи пізніше.

Для тих, хто збирається доїжджати самостійно:
з Івано-Франківська треба їхати в напрямку Городенки і виходити в селі Незвисько, звідти до фестивального майданчика 12 км;
з Тернополя треба їхати в напрямку Золотого Потоку, звідти до фестивалю 13 км, найближчий населений пункт з цього боку — село Возилів.

Для тих, хто, крім іншого, їде власним транспортом: дорога до від Івано-Франківська до Незвиська і від Тернополя до Возилова пристойна, останні кілька кілометрів — місцевого значення, з усіма відповідними принадами і пригодами.

ДЕ ЖИТИ

Наметове містечко буде, як обіцять організатори, в тінистому яблуневому саду на горбистому, але мальовничому березі Дністра. Табір облаштовано туалетами та літніми душами. Питна вода у великих кількостях є на фестивальному майданчику. У таборі буде комендантський намет.

Для тих, хто їде своїми авто, передбачено кемпінг.

Також можливо поселитися у жителів сіл Лука (7 км від фестивального майданчика — під час фестивалю будуть ходити автобуси) та Уніж (поруч з фестивалем, але кількість місць дуже обмежена). Вартість — 50 грн, ця сума забезпечить ліжко, сніданок і можливість користуватися літнім душем.

ЩО ЇСТИ

Працюватиме фестивальна їдальня з комплексними сніданками, обідами тощо; орієнтовна вартість обіду — 40 грн.

Панські забаганки — коктейлі, тістечка і таке інше — задовольнятимуть виїзні майданчики від партнерів фестивалю, зокрема, від арт-кафе «Мармуляда» та «Коза».

Кафе будуть використовувати багаторазовий посуд. І вас, шановні гості, просимо обмежити використання пластику.

Для тих, хто надає перевагу туристичній їжі, на території працюватиме магазин. Проте велике прохання — дбайливо ставитися до навколишнього світу у процесі збирання дров та розведення багать.Теги: Dva, Гайдамаки, ДахаБраха, Перкалаба, Пропала грамота, Сергій Жадан

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support