пятница, 03.06.2011 19:00 120-350 Дворец Спорта

Брати Гадюкіни

3 червня «Брати Гадюкіни» зіграють великий концерт пам’яті Сергія Кузьмінського

3 червня у київському Палаці Спорту легендарні „Брати Гадюкіни“ разом з кращими українськими рок-музикантами зіграють концерт пам’яті Сергія Кузьмінського „Я вернувся домів“. Окрім „гадів“ у концерті візьмуть участь „Океан Ельзи“, „Воплі Відоплясова“, білоруси „Ляпіс Трубєцкой“, „ТНМКонґо“, „Бумбокс“, „Мандри“, „ТІК“, „ДахаБраха“ та ще десять рок-гуртів.

Для того, щоб забронювати квитки на RockYou, треба написати листа на e-mail gady@rockyou.kiev.ua, в якому вказати своє ім'я, мобільний телефон та необхідну кількість квитків + цінову категорію. Протягом 1 робочого дня ми зв'яжемося з вами з приводу того, як і де ці квитки можна отримати.

Забронювати можна такі квитки:
- фан-зона: 120 грн. (UPD - вже немає!!!)
- місця на трибунах (все видно та чутно): 250 грн., 350 грн.
Доставка по Київу - 20 грн. Якщо вам зручніше забрати квитки самостійно (центр Київа) - ви платите тільки вартість квитків.

„Коли Сергій пішов з життя одразу стало зрозуміло, наскільки його особистість як поета та статусної фігури мала великий вплив на людей. Спілкуючись з нашими друзями та шанувальниками, нам стало ясно, що ті пісні, які співали «Гадюкіни» та любили мільйони людей, не мають права тихо вмирати в музичних колекціях чи архівах, і що їм слід дати нове життя. Саме тому ми вирішили зібрати наших друзів-музикантів в одному концерті, та разом з фанами Сергія згадати його пісні“ — розповідає музикант групи „Брати Гадюкіни“ Павло Крахмальов. 

В роботі над кавер-версіями пісень „Братів Гадюкіних“ на сьогодні взяли участь 16 рок-гуртів. Авторські трактовки „гадюкінських“ хітів представлять: „Океан Ельзи“, „Бумбокс“, „Воплі Відоплясова“, „Перкалаба“, „ТНМКонґо“, „Ляпіс Трубєцкой“, „ТІК“, „Кому Вниз“, „ДахаБраха“, „Мандри“, „The Вйо“, „Mad Heads XL“, „ФлайzZzа“, „Гуцул Каліпсо“, „Гайдамаки“ та „Димна Суміш“.

„Слід відзначити, що наш проект «Я вернувся домів» має дві складові: компакт-диск каверів і власне трибьют-концерт. Кожний глядач в додаток до свого квитка отримає в Палаці Спорту компакт-диск з рімейками наших пісень від популярних груп. І вже інша річ концерт, який не відрізнятиметься від диску за змістом, але буде іншим по звучанню. По суті це буде концерт групи «Брати Гадюкіни», в якому під акомпанемент оригінального складу «Гадів» співатимуть фронтмени шістнадцяти популярних груп“ — ділиться подробицями музикант групи „Брати Гадюкіни“ Павло Крахмальов.

„Брати Гадюкіни“ запевняють, що квитки на концерт будуть „більш ніж доступними“, а їхня вартість стане відомою вже найближчими днями. На початку квітня „Брати Гадюкіни“ разом з учасниками концерту „Я вернувся домів“ дадуть велику прес-конференцію, під час якої ознайомлять журналістів з усіма подробицями майбутнього концерту та пов’язаних з ним проектів.

Слід відзначити, що в 2006 році останній концерт „Братів Гадюкіних“ у столичному Палаці Спорту зібрав 12 тисяч глядачів, і дотепер жодні українські та закордонні музиканти не змогли повторити шалений аншлаг „Гадюкіних“.

Теги: Брати Гадюкіни

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support