среда, 13.06.2018 20:00 уточн. Арт завод "Платформа"

Franz Ferdinand

Franz Ferdinand — напевно, перший гурт з нової хвилі британського інді-року, який зійшов з екранів до  нашого слухача. Вони не схожі на типові колективи цього жанру, відомі своєю безвідповідальністю та тягою до алкоголю. Їх надихали вбитий в Сараєво екс-герцог Франц Фердинанд і художники-конструктивісти з СРСР, а фронтмен групи Алекс Капранос захоплюється приготуванням страв і пише колонки про кулінарні враження для британських газет.

Кліпи часів першого альбому Franz Ferdinand часто  потрапляли до  ротації українських каналів Enter Music, M1 чи Music Box.  Дивні танці в чорних костюмах під «Michael» чи «The Dark of the Matinée», в  якому група схожа на школярів-переростків. Звісно «This Fire»  та «Take Me Out» на які  «франців» надихнула  творчість радянського художника Олександра Родченко.

За свою дебютну платівку Franz Ferdinand  отримали престижну  премію Mercury Prize – нагорода кращому незалежному альбому Сполученого Королівства і вплинула на безліч команд, які з'явилися після - Arctic Monkeys в їх числі. Вони почали в тому віці, коли музиканти мають по три проекти або завершують кар'єру зовсім. Не дивлячись на це, Franz Ferdinand змогли зберегти в собі первісну, вируючу енергію вісімнадцятирічних. Тепер в України з'явиться можливість відчути її на собі наживо.

Franz Ferdinand вперше виступлять в Україні 13 червня 2018 року на арт-заводі «Платформа». Група зіграє головні хіти і нові пісні з майбутнього альбому «Always Ascending» (реліз - 9 лютого 2018 року).

Робота над «Always Ascending» йшла останні два роки в Лондоні і Парижі. Записувати п'ятий лонгплей групі допомагав музикант Філіп Здар, який раніше працював з Phoenix і The Beastie Boys.

В альбомі Franz Ferdinand вперше постають в абсолютно іншій якості. Їх музика і раніше тяжіла до того, щоб відриватися на майданчику. Здар, який  розуміється итанцювальній музиці, додав в їх звучання хаус-ритм, що  докорінно змінило звучання гурту.

«Робота зі Здаром - це прекрасний приклад прихильності і взаєморозуміння між гуртом і продюсером. Він значно розширив наш горизонт і зробив наші пісні живими, але одночасно  ніби з майбутнього », - розповідає Алекс Капранос.

«Always Ascending» можна назвати ще одним досвідом, який  робить зі своєю творчістю Franz Ferdinand. З останніх і вкрай вдалих - спільний проект з культовими альтернативників Sparks «FFS», який побачив світ у 2015 році. Тепер і українська публіка отримала можливість поспостерігати за черговим експериментом на сцені. Чекаємо всіх!

www.facebook.com/gasconcert/
https://www.facebook.com/events/1211142322320416
Теги: Franz Ferdinand

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support