пятница, 07.12.2018 19:00 250 грн - 1100 грн Caribbean

MARU. ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬБОМУ POMPIDOU

2 жовтня відбувся реліз другого студійного альбому супергурту MARU під назвою POMPIDOU, а вже 7 грудня у столичному Caribbean Club музиканти готові представити його на великому сольному концерті.

Новий альбом POMPIDOU вийшов різноплановим і багатогранним. Як заявляють самі музиканти, музичну паралель з центром сучасного мистецтва вони провели, дивлячись на різноманітність написаного ними матеріалу. 


Звучання другого альбому стало більш електронним, в записі з’явилися нові інструменти, самі пісні за формою стали більш лаконічні, не втративши при цьому глибини свого змісту. Всі композиції, за винятком однієї англомовної, написані українською мовою.


«Нас часто запитують про жанр, але хіба завжди можна підпорядкувати жанру те, що народжується природно? Так, ми музиканти з класичною освітою, більшість з нас – з джазовим бекграундом, при цьому ми надихаємось і тим, що відбувається в сучасному світі, це все нашаровується і виходить щось еклектичне. Тому ми думаємо, що варто сприймати це як сучасне мистецтво – поза рамками і жанрами. “- говорить Денис Дудко, лідер проекту.


7 грудня супергурт MARU представить свій центр сучасного мистецтва на сцені Caribbean Club. На концерті будуть виконані всі пісні нового альбому, а також композиції з першої платівки гурту, що вийшла рівно рік тому.


«На цьому концерті прозвучить повністю новий альбом POMPIDOU в повноцінному звучанні. Також, ми зіграємо більшість пісень з першого альбому, але, як завжди, будуть ще й сюрпризи! »- ділиться Дудко.


Кожен концерт MARU – ні на що не схожий музичний, і навіть театралізований виступ. Що підготують музиканти в цей раз – поки тримається в секреті. Один з улюблених художників музикантів Пабло Пікассо казав: «Художник малює не те, що бачить, а те, що відчуває». Приходьте відчувати музику разом з MARU – 7 грудня – Caribbean Club.

Теги: MARU, ПРЕЗЕНТАЦЯ АЛЬБОМУ POMPIDOU

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support