воскресенье, 14.10.2018 20:00 690 грн - 1590 грн Caribbean

Digital 21 + Stefan Olsdal

У Києві вперше зіграє Digital 21 Stefan Olsdal - новий проект електронного продюсера Мігеля Лопеса Мора і Стефана Олсдала, одного із засновників і незмінних учасників гурту Placebo.
Дует приїде до Києва з дебютним альбомом "Inside" - сучасним гібридом електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Мігель і Стефан - обидва мультиінструменталісти, з особливим інтересом до синтезу електроніки, року та класичної музики, працювали над записом першого альбому в студіях Мадриду і Лондону.

"Такий процес співпраці, на відстані, дозволив музиці зробити плідну подорож, - розповідає Стефан. - Ти наче відправляєш її на орбіту і повільно повертаєш назад на Землю, вкриту космічним пилом ".

Спочатку треки задумувались інструментальними, але пізніше до роботи над ними були залучені вокалістки з Китаю, Японії, Ісландії та Франції. "Вокал додав певну теплоту, ці голоси - немов подорож по різних частинах планети", - розповідає Мігель.

Дебютний альбом "Inside" вийшов восени 2017 року - до цього музиканти встигли презентувати його на кількох європейських фестивалях і сольних концертах. 14 жовтня Digital 21 Stefan Olsdal представлять його в київському Caribbean Club, і це безумовно буде один з найцікавіших концертів осені.

Теги: Digital 21, Stefan Olsdal

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support