суббота, 17.11.2018 19:00 300 грн - 750 грн Дворец Спорта

АНТИТЕЛА

Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!

Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.


Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма у супроводі яскравого шоу, під теплим літнім небом, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, «ТДМЄ» і «Лови момент» обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому Hello, в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів.


Тож плануйте вже! Не чекайте! Тур відбудеться тільки в 5 містах України і повтору не буде. Квитки у продажу і ціна буде збільшуватись.

Запасайтеся квитками, кличте друзів і вчіть напам‘ять нові хіти, це вам знадобиться!

Антитіла — більше ніж музика!


Група Антитіла — одна з кращих сучасних груп України популярність, якої сягає далеко за межі країни. У 2017 році в рамках туру «Сонце» група за 101 день об’їздила чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду і дала 46 офіційних концертів, 26 із яких припало на березень. Тур був відзначений Книгою Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру». 


В 2018 році Антитіла відсвяткували своє десятиріччя. До ювілею група підготувала шосту платівку «HELLO», на підтримку якої відбудеться стадіонний тур найбільшими містами України. Безперечно, це буде потужне шоу, яке залишиться в історії країни. Пісні Антитіл стали саундтреками великої кількості кінострічок, і тільки за 2018 рік стали головними музичними темами серіалу «Школа» (1 та 2 сезон), гостросюжетного серіалу «Крисолов», повнометражного фільму від студії «Квартал 95» «Я, ти, він, вона».


В активі групи шість альбомів «Будувуду», «Вибирай», «Над полюсами», «Все красиво», «Сонце» та «HELLO», 27 музичних відеокліпів, велика кількість нагород і премій, але головне — це тисячі і тисячі відданих шанувальників в Україні та за її межами.


У 2018 році Антитіла ставали володарями багатьох премій, серед яких: «Найкращий рок гурт» за версією Національної премії Золота жар-птиця від телеканалу М2, «Найкраща музика» за версією хіт-параду «Червона рута» від «Русского Радіо Україна», а також у минулому власники гран-прі культового українського музичного фестивалю «Перлини Сезону» та інші. Група представляла нашу країну на наймасштабнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, який відбувся у Будапешті, а також, у 2018 році одні з перших представляли Україну на масштабному фестивалі SXSW у США.

Теги: АНТИТЕЛА

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support