суббота, 17.11.2018 20:00 225 грн - 450 грн Дом Кино

Jazz in Kiev Band & Laura Marti

Вони поєднали класичний джаз з гарячими ритмами Латинської Америки, нотками фанку і соул, і додали в цей чудовий коктейль проникливий вокал. На нашій сцені Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

Джаз мені завжди подобався з одної простої причини — в 1971-му році я потрапив на концерт Дюка Еллінгтона. І зрозумів, що справжній джазмен ніколи не зіграє одну і ту ж п'єсу однаково. Ніколи. Він завжди привнесе щось нове. І в цьому є цей кайф. Ця тяга до свободи, абсолютна тяга до свободи.

Олексій Коган


Цей музикант знає про джаз все. Олексій — організатор фестивалів, радіоведучий з тридцятирічним стажем і глава продюсерського центру. Його квінтет «Jazz in Kiev Band» об'єднав в собі кращих джазових музикантів країни. Колектив — постійний учасник джазових фестивалів і культурних заходів України.


Разом з музикантами на сцену вийде вокалістка з багатим джазовим тембром, що співає на 6-ти різних мовах, співачка, композитор і автор текстів Laura Marti. Вона брала участь в численних джазових фестивалях: Jazz Koktebel, Alfa Jazz, Jazz-Bez (Польща-Україна), Za-Jazz Fest, Art-Jazz Cooperation, Che-Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) та багатьох інших. Також Лаура співпрацює з багатьма відомими музикантами і бере участь в різних музичних проектах.


Життєстверджуючий коктейль з суміші класичного джазу, латиноамериканських ритмів і легких мотивів фанк і соул для вас приготують:

Laura Marti — вокал
Олексій Коган — ведучий, бас-гітара
Артем Менделенко — саксофон
Михаїл Менделенко — гітара
Володимир Камінський — клавішні
Валерій Волков — ударні
Теги: Jazz in Kiev Band, Laura Marti

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support