суббота, 10.11.2018 18:30 250 грн - 600 грн Дом Кино

IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу

Відкриє фестиваль міжнародний бенд під керівництвом Ніла Нолена (США). За останні 30 років Ніл колесить по земній кулі і виступає з програмою блюзових хітів від Австралії до Канади. Колектив цього харизматичного і життєствердного шоумена складуть турецький піаніст Ердем Тонгюч, гітарист Філіп Бєляєв і барабанщик Олександр Кучерина.


У другій частині першого відділення виступить квартет одного з найвідоміших українських виконавців на губній гармоніці з Дніпра — Костянтина Колесніченко. Його альбоми високо оцінюються у відомих зарубіжних музичних чартах, визнані провідними майстрами жанру і дивним чином поєднують в собі рідкісний мікс інструментального джазу і свінгу з блюзом на губній гармоніці.


Друге відділення відкриває британський блюзовий виконавець Едді Мартін. Його гру характеризує гітарна віртуозність, вокальна щирість, а шоу відзначається своєю свободою і гумором. Програма Едді Мартіна буде представлена разом з українською ритм секцією Double Tower.


Завершує фестиваль улюбленець українських шанувальників блюзу — американський харпер і вокаліст Кіт Данн, вперше, спеціально для такої виключної події підготував програму зі своєю оригінальною групою, в складі якої музиканти з Іспанії та Бельгії.

Теги: IX Київський міжнародний фестиваль Блюзу

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support