среда, 26.09.2018 19:00 60 грн - 150 грн Дом Актера

Роман Шутко

Роман Шутко - це відновлення традицій видатних інструменталістів-композиторів, як Шопен, Ліст, Рахманінов та ін. Коли доступні мелодії (чужі або свої) виконуються піаністом-віртуозом. Концерт відбувається в рамках презентації дебютного альбому "Piano Explosion".


Роман Шутко народився в сім'ї відомих українських музикантів. Він музикант вже у третьому поколінні. Змалечку він їздив на концерти разом зі своїми видатними батьками (Остапом та Ольгою Шутками), а вже у віці 9 років дебютував у якості соліста, виступивши на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру. 


З того часу він регулярно брав участь у концертах Остапа Шутка, а також неодноразово виступав як соліст з різними оркестрами по всій Україні. Кілька років тому Роман почав створювувати свої композиції, які почав грати на своїх концертах. Успіх цих творів був такий великий, що Роман вирішив записати свій дебютний альбом Piano Explosion. а ноти готуються до виходу.

Роман Шутко виступав як соліст у Польщі, Молдові, Італії та Україні.


У серпні Роман був запрошений виступити на дуже престижному фестивалі в Італії (Bellagio Festival), де виконав концерт Мендельсона та свій твір. Концерт відбувся за підтримки Фундації Рокфеллер. За творчі досягнення йому признанчено Стипендію Президента України для молодих митців.

Теги: Роман Шутко

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support