понедельник, 17.09.2018 20:00 150 грн - 300 грн Дом звукозаписи НРКУ (Киев)

Андрухович і Karbido

Юрій Андрухович говорить, що цей київський концерт передбачає інтригу – вибір нового місця події, тобто Будинку звукозапису: «Наш із Karbido новий альбом "Літографії" – це цілком особлива суміш джазу, авангарду, проґроку і моїх віршів із поетичного циклу, присвяченого старому Станіславу, моєму рідному місту.


Віршам оце недавно перевалило за 30 років, а музика зовсім свіжа і надзвичайно вигадлива. У сусідній Польщі дехто з музичних критиків уже встиг оцінити "Літографії" найвищим балом і назвати видатним явищем. Я дуже сподіваюся, що українській публіці наша новинка зайде так само добре. З дев'яти міст всеукраїнського туру Київ, звичайно, центральне. І не тільки тому, що саме у столиці наші концерти завжди збирали найчисельнішу та найякіснішу аудиторію. Цього разу додається інтриґа місця – Будинок звукозапису Українського радіо.


Концерт будуть транслювати наживо та записувати». Юрій Андрухович також зауважив, що у всіх глядачів 17 вересня відтак з'явиться унікальна нагода не тільки прийти особисто підтримати 
виступ, а й потрапити в історію вітчизняного звукозапису.


Продюсерка Українського радіо «Культура» Ірина Славінськанагадала, що радіо «Культура» - це єдине в Україні радіо, де можливі речі на кшталт трансляції концертів наживо: «Такого в ефірах комерційних мовників не почуєш, натомість для нас звична робота - ефіри з Опери, консерваторії та інших майданчиків. 


Будинок звукозапису - наша рідна сцена, де виступають колективи Українського радіо і не тільки. Тепер час відкрити двері та запросити на сцену та в динаміки наших приймачів і смартфонів трохи нової музики. Для мене велика честь, що Юрій Андрухович і “Karbido” в рамках всеукраїнського туру дадуть свій київський концерт саме в Будинку звукозапису.Долучитися до цієї події можна в будь-якій точці світу, адже "Літографії» транслюватимуться наживо в ефірі радіо «Культура».


Продюсерка Українського радіо «Культура» нагадала також, що цей проект– перший в історії спільний проект радіо «Промінь» і радіо «Культура»: «Ми разом працювали на всіх етапах підготовки цієї події, тому разом видамо концерт до ефіру».


Продюсер Українського радіо «Промінь» Максим Яковенконагадав, що «Промінь» - це найперша українська музична радіостанція: «Вже понад п’ятдесят років на каналі звучить лише українська музика. Для нас абсолютно природнім є відстежувати актуальні, модні, самобутні музичні новинки. Саме тому ми раді спільно з радіо «Культура» розпочати серію концертів відомих українських письменників і музикантів.


І це будуть не просто «творчі вечори» чи зустрічі «перед мікрофоном». Це повноцінна синенергія музики та поезії. Приємно, що починаємо нашу серію саме концертом Юрія Андруховича та «Karbido».


Отож, 17 вересня о 20:00 слухайте концерт «Літографії» в Будинку звукозапису (вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б,). Приходьте та будьте численні! Також слухайте концерт наживо та в запису та радіо «Культура» та «Промінь».Теги: Андрухович і Karbido

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support