суббота, 26.05.2018 18:00 уточн. Atlas

Інді-премія APPS Music & SZIGET: Awards оголосила шорт-ліст в номінації “Europe”

Стали відомі імена фіналістів нової інді-премії APPS Music & SZIGET: Awards. До шорт-ліста в номінації “Europe” увійшли гурти KADNAY[O] і YUKO, як фаворити голосування експертів премії, та гурти Львівський Танцювальний Клуб і My Last Attempt, обрані голосуванням на сайті. 

26 травня у клубі Atlas відбудеться фінальний концерт і церемонія нагородження, де буде оголошено гурт, який виступить на Sziget Festival 2018. Крім цього лауреат премії у номінації “Europe” отримає грошову винагороду 15 000 грн. 

Під час концерту серед усіх присутніх у залі буде розіграно 2 тижневих квитки на Sziget! Вхід на фінал вільний, з попередньою реєстрацією:https://goo.gl/oAqzdD 

Відбір гуртів у номінації “Europe” проходив у 3 етапи. Гурти відправляли заявки на участь, які ретельно переглядалися і формувався лонг-ліст з 50 імен. Далі тривало голосування фанів за ці гурти на сайті паралельно з голосуванням 8 музичних експертів. Кожен член журі обирав власний топ-3, результати підсумовувалися і так обиралася перша трійка від експертів. Два фіналісти на сайті визначалися серед гуртів, які зібрали найбільше голосів шляхом чесного голосування прихильників.

На сьогодні відомі і найбільш вірогідні переможці у другій номінації “Young”: CODÂNE, H A W X, [O], Palmo X, Siberian Sun, SLOW ACTION, Ульмо Три, Very The Jerry і YUKO. У виборі переможця з гуртів, які видали свій перший реліз (пісню, альбом, або кліп) протягом минулого року, буде оцінено не сам реліз, а нового артиста вцілому, його продуктивність, актуальність і перспективність. Один із цих артистів у фіналі 26 травня отримає премію і 20 000 грн. на реалізацію свого таланту.

Остаточно вибиратимуть найсоковитіші фрукти свіжого врожаю української інді-музики експерти премії: Сергій Малецький, Андрій Уреньов, Дмитро Феліксов, Володимир Пасяка, Євгенія Стрижевська, Володимир Бригинець, Максим Карпій і Ярослав Лодигін. 


Теги: Awards оголосила шорт-ліст в номінації Europe, нді-премія APPS Music SZIGET

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support