среда, 23.05.2018 19:30 150 грн Дом Мастер Класс

Sed Contra Ensemble: Картер, Куртаг, Мессіан, Іршаї, Хауто-Ахо, Щетинський

Instant shots – це колаж миттєвостей, зібрання невеликих музичних «кадрів», де поєднаються «афоризми в звуках» Дьордя Куртага, мінливість музичного часу у творчості Елліота Картера та музика Олів'є Мес'яна, що створювалась на основі точного запису мелодики та ритму пташиного співу. Окрім творів класиків ХХ століття, прозвучать київські прем’єри сучасників: Євгенія Іршаї з Словаччини, Теппо Хауто-Ахо з Фінляндії та українського композитора Олександра Щетинського.

Виконавці:
Сергій Вілка (флейта)
Назар Стець (контрабас)
Костянтин Товстуха (фортепіано)

У програмі:
Дьордь Куртаг – Багателі для флейти, контрабаса та фортепіано Елліотт Картер – Scrivo in Vento для флейти соло Євгеній Іршаї – Bassomo mucho для контрабаса та фортепіано Теппо Хауто-Ахо – Каденція для контрабаса соло Олів'є Мес'ян – Le Merle noir для флейти та фортепіано Олександр Щетинський – Сім миттєвих кадрів для контрабаса та фортепіано

Sed Contra Ensemble створено 2013 року за ініціативою композиторів Сергія Вілки, Віталія Кияниці та Андрія Мерхеля. Ансамбль виконує камерну музику від початку ХХ ст. і до сьогодення, презентує імпровізаційні та міждисциплінарні проекти. За роки існування колектив брав участь у численних фестивалях та міжнародних форумах. З 2015 року Sed Contra Ensemble співпрацює з Новим театром на Печерську.

Теги: Sed Contra Ensemble Картер, Куртаг, Мессіан, Хауто-Ахо, Щетинський, ршаї

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support