среда, 23.05.2018 20:00 300 грн Клуб "Музичний простір МК"

Jan Korinek with Konstantin Kolesnichenko Quartet

Грув! Важко підібрати більш точне слово для того, щоб описати музику Jan Korinek. Jan мультиінструменталіст, але своїм основним інструментом обрав орган Hammond. Його стиль та манера гри включає в себе все – від аутентичного блюзу до соул-джазу та фанку в стилі Richard “Groove” Holmes, Jimmy McGriff, Milt Buckner, Jimmy Smith та інших. Його кар'єра почалась в 1995 і за цей час він здобув собі репутацію майстра, записуючи альбоми, граючи у групах, турах та фестивалях з такими майстрами та легендами як: Chuck Willis, George Freeman, Sharon Jones and the Dap Kings, The Kinsey Report, Chris Cain, Sharon Lewis, Lorenzo Thompson, Jean Toussaint,  Eb Davis, Dwight Trible та багато інших.


Виступ Jan Korinek пройде при підтримці вже добре відомого Квартету Костянтина Колісниченка. Костянтин та Ян познайомились на Alfa Jazz Fest 2017, де обидва колективи приймали участь і одразу знайшли спільну мову, адже їх об’єднує любов до однієї музики – органні комбо 50х та 60х років, блюз, соул, джаз та фанк.


Не пропустіть один з найгарячіших концертів весни, що поєднає  в собі музикантів якими рушить одна мета – подарувати вам як найбільше ГРУВУ!

Jan Korinek – hammond, keyboards, vocals

Konstantin Kolesnichenko – harmonicas

Paul Seedorenko  -  guitar

Mikhail Lyshenko - keyboards

Dmitriy Lytvynenko - drums

Теги: Jan Korinek with Konstantin Kolesnichenko Quartet

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support