среда, 23.05.2018 19:00 250 грн - 1000 грн Дворец Украины

ENNIO MORRICONE. HANS ZIMMER. JAMES HORNER

Три титани сучасного музичного мистецтва. Три таланти, що тримають пальму першості у створенні музики до кіно. Три імені, від яких віє геніальністю та величчю. По творчості кожного композитора можна грати окремий концерт, але для улюбленого глядача ми поєднали найкраще в одному, щоб обрушити на вас незупинною хвилею усю міць та експресією геніїв.


Ви почуєте музику   Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound, хору, та вокалістів оркестру, яка звучала у таких фільмах: Темний лицар, Мисія нездійсненна, Джанго Звільнений, Хороший Поганий Злий, Людина зі сталі, Одного разу в Америці, Легенда про піаніста, Професіонал, Гладіатор, Троя, Початок, Пірати Карибського моря, Інтерстеллар, Аватар, Перл Харбор, Титанік, Код Да Вінчі, Шерлок Холмс, Ангели і демони та ін.


Це не просто саундтреки. Це та музика, що стає рівноправним партнером кінокартини та заслуговує мати відокремлене життя. Вона не посилює емоцію, вона створює її. Пробуджує, дістає з самої глибини Вашого серця, і ось Ви вже не глядач, а частина цілого зі своїми щирими відчуттями та переживаннями. Ось так працює магія музики від Енніо Морріконе, Ханса Циммера та Джеймса Хорнера.


Приходьте на ультра-грандіозний концерт цієї весни “Legends of Film Music”, щоб відчути на собі досконалість музики великих композиторів. Грандіозний концерт у 3-х відділах, чекає на Вас!


Диригент: Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.

Теги: ENNIO MORRICONE HANS ZIMMER JAMES HORNER

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support