четверг, 17.05.2018 19:00 80 грн - 300 грн Днепропетровская филармония им. Л. Когана

Концерт симфонічного оркестру. Солісти - юні віртуози Х. Михайліченко(ф-но) та Єва Волкова(скрипка)

Концерт академічного симфонічного оркестру 
Солісти – Христина Михайліченко (фортепіано), Єва Волкова (скрипка) Білорусь

В програмі: Ф.Ліст Концерт для фортепіано з оркестром №1 Es-Dur, П.І.Чайковський Концерт для скрипки з оркестром 
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

Христина Михайліченко, 12 років.


Виступала в Нью-Йорку під час засідань Генеральної асамблеї ООН, у Вашингтоні у Світовому банку, грала концерти на провідних сценах і в музичних академіях Брюсселя, Парижа, Антверпена, Відня, Брюгге, Стамбула, Німеччини, Нідерландів. Виступала у залах Національних філармоній України: Києва, Львова, Запоріжжя, Івано-Франківська, Чернівців...


Її здобутки - десятки перемог і лауреатство Перших премій, Гран-прі Міжнародних музичних конкурсів (Бельгія, Нідерланди, Україна тощо).
Тричі входила в топ 10-ти дітей, за версією WoMo - найяскравіших підлітків року, досягнення яких отримали визнання (2015-2017рр.)
Учасник численних соціальних проектів в Україні, а також благодійних виступів.


У 2017 році 12-річна піаністка випустила свій другий сольний аудіодиск, до якого увійшли твори композиторів Ференца Ліста, Фредеріка Шопена і Сергія Рахманінова. У літньому сезоні 2017 року Христина стала учасницею трьох міжнародних музичних фестивалів: у Швейцарії («АртДіалог»), Бельгії («Музика Мунді») і Україні ( «LvivMozart»). А також знялася у документальній стрічці про саму себе «Христина. Кримське соло», яку зняв проект «Крим.Реалії».

Єва Волкова народилася в Мінську, Білорусь. Почала грати на скрипці в 5 років. В даний час навчається в Республіканському музичному коледжі в Мінську (клас Олени Мальцевої), а з 2014 року також вчиться у Діми Ткаченко в Латвії та Білорусі.


Є лауреатом кількох міжнародних конкурсів для молодих скрипалів: Конкурс Євразії в Токіо, Японія (Третя премія, 2015 г.), Конкурс скрипалів Мальти (перша премія, 2015 г.), конкурс «Nałęczów & Violin», Польща (третій Приз, 2016) , конкурс Gifu international string Competition Японія (Друга премія2017г.).
Єва брала участь в майстер-класах в Латвії, Росії, Сінгапурі, Польщі, Японії, Великобританії під керівництвом професорів Наталі Фіхтенхольц, Євгенії Чугаєвої, Асі Кушнер, Дори Шварцберг, Діми Ткаченко, Цянь Чжоу, Такаші Шиміцу, Іцхака Рашковського, Девіда Такено, Крістофа Сметани та ін.

У своїй рідній країні виступала в якості соліста з Білоруським симфонічним оркестром, Білоруським ансамблем солістів «Класик-Авангард» і Державним камерним оркестром Республіки Білорусь. Вона також виступала в Литві, Латвії, Сінгапурі (Концертний зал Консерваторії Конгресу Yong Siew Toh), Японії (Suntory Hall), США (Малий зал Карнегі Холу), Мальті та Польщі.

Теги: Єва Волкова, Концерт симфонічного оркестру, Солісти - юні віртуози Х Михайліченко

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support