суббота, 21.04.2018 17:00 Monteray Live Stage

ACHERONTAS. Пришествие темных сил

Захід пройде 21 квітня в стінах столичного клубу Monteray club. Організатори порадують яскравим лайнапом, котрий з кожним разом стає більш потужним і різноманітним.


Не будемо лукавити, що майже кожна публікація, напередодні виступу, описує колективи однаково і починається приблизно з таких слів: «культова група», «довгоочікуваний виступ» і т.д. Та що тут казати, нам теж хочеться пафосної нотки! Українські шанувальники Black Metal`а в очікуванні приїзду грецького  гурту ACHERONTAS.


Історія команди бере початок з 1997 року та проекта STUTTHOF, у складі якого було випущено два альбоми та кілька спліт-колаборацій з другими гуртами. І тільки 2007 року з’явився ACHERONTAS, котрий музиканти вважають їх прямим творчим продовженням.


Проект досить швидко набрав обертів і отримав визнання в метал колах, не тільки в рамках стилю Black Metal, але і в цілому. Поєднавши містику, духовність та окультизм, вони отримали неймовірну магічну суміш, котру, піднявши ніби запашну чашу догори, хочеться випити до дна.


На рахунку ACHERONTAS шість повноформатних альбомів, кожен з яких як частина єдиного ритуалу. Якщо зібрати їх разом, то можна відкрити завісу таїнства Потустороннього.  Зовсім недавно був анонсований вихід нового лонгплея, під назвою ‘Faustian Ethos’.  Дата релізу – 18 травня, тому на київскому концерті ви зможете почути і нові композиції.


Кожний реліз ACHERONTAS концептуальний. Окультизм, ставши невід’ємною частиною творчості гурту, відточений на належному рівні, а професіоналізм, з яким працюють музиканти, дав проекту велику кількість фанатів.


Приємним залишається той факт, що ​black – metal фестивалі давно стали хорошою традицією: концерти професіоналів своєї справи, на сцені з якими виступають не менш талановиті гурти з України та країн СНД.


На кожен ​фестиваль організатори HOLY DEATH OVER KYIV стараються привезти в столицю достойні команди, чия творчість в багато чому стане важелем руху вперед для молодих музикантів.


Цього року разом з ACHERONTAS на сцені виступлять такі гурти з України та Білорусі, як: KRODA, BURSHTYN, PESTILENTIA (BLR), BERGRIZEN, GRAVE CIRCLES.

Теги: ACHERONTAS, Пришествие темных сил

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support