четверг, 19.04.2018 19:30 100 грн - 150 грн Европейский Театральный Центр Краков (Киев)

Hollywood, and All That Jazz...

Київський Джазовий Театр та заслужений артист України Володимир Соляник презентують нову театралізовану музичну програму від джазового оркестру Big “Yellow” Band – Hollywood, and All That Jazz… - це неповторні саундтреки до улюблених кінострічок, що стали легендарними, композиції з всесвітньо відомих мюзиклів та серіалів. 


Звучання біг-бенду занурить Вас у вир емоцій та спогадів не залишаючи байдужим жодного слухача, адже програма вражає своєю різноманітністю: тут і легендарні «Зоряні Війни» і романтичний «Титанік», сучасна «Місія Нездійсненна» та багато іншого. Впродовж півторагодинної програми звучатимуть мелодії таких відомих композиторів, як Генрі Манчіні, Квінсі Джонса, Джорджа Гершвіна, Ірвіна Берліна, Майнарда Фергюссона та ін.


У другому відділені створюватиме неймовірну джазову атмосферу заслужений артист України Володимир Соляник разом з музикантами Big “Yellow”vBand у форматі джем-сейшн.


Дія відбуватиметься у джаз-клубі, де глядачі зможуть відпочити за столиками, смакуючи напої з бару, і поринути в атмосферу американського кінематографу ХХ століття.Теги: Hollywood, and All That Jazz

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support