вторник, 17.04.2018 19:00 200 грн - 3500 грн Дворец Украины

Ольга Чубарева "Lady Opera"

На запрошення його засновниці, головної виконавиці та продюсерки - відомої оперної співачки, народної артистки України Ольги ЧУБАРЕВОЇ - до Києва їдуть виконавці, яким аплодували глядачі в La Scala та Arena di Verona!


17 квітня на головній сцені країни - у Національному палаці мистецтв "Україна" - разом із Lady Opera Ольгою ЧУБАРЕВОЮ виступатимуть імениті гості з Італії: Lorenzo DECARO, Oreste COSIMO та Massimiliano PISAPIA - блискучі тенори, задіяні у найвеличніших оперних постановках. 

У виконанні цього сузір'я артистів звучатимуть як класичні арії, так і шедеври із золотого фонду світової естради, як добре знані композиції, так і несподівані прем'єри. 


Легендарним музичним колективом - Оркестром Збройних Сил України([художній керівник Дмитро Антонюк) - керуватиме справжня музична легенда Італії - диригент Giorgio CROCI. За роки своєї кар'єри Джорджо виступав у найкращих залах Європи та США, у його доробку - співпраця з такими зірками першої величини, як Чечілія Бартолі, Роберто Аланья, Анджела Георгіу, Марія Гулегіна та ін. 


Добре знаний в Україні та за її межами балет А-6 - постійні учасники проекту Lady Opera  - продемонструють феєричні танцювальні номери, а креативна дизайнерська команда вразить публіку найсучаснішими візуальними ефектами та графікою. 


Протягом п'яти років проект Lady Opera збирає прихильників музичного мистецтва - живого і справжнього, вишуканого та стильного. Мистецтва, що об'єднує країни і вводить Україну у європейський культурний простір. Мистецтва, що зачаровує і підкоряє, дивує та зворшує - і нікого не залишає байдужим. 

Не пропустіть грандіозну подію весни-2018! 

Теги: Lady Opera, Ольга Чубарева

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support