воскресенье, 18.02.2018 19:00 250 грн Клуб "Музичний простір МК"

JULINOZA

JULINOZA - проект, що відкриває світ нової музики, в якій відчутна кінематографічність, дихання альтернативних течій джазу, тріп хопу, електроніки. В музичні композиції вплітається поезія, українською, російською, англійською та французькою мовами. 

Створений в 2014 році в Одесі композитором та вокаліст кою Юлією Запорожець колектив JULINOZA відрізняється новаторським звучанням, фантазійними музичними образами і концептуальністю.

Широку популярність гурт JULINOZA здобув після участі Юлії Запорожець в теле-проекті Голос Країни 2017, де своєю самобутністю та унікальною манерою виконання підкорила серця не тільки тренерів, а й слухачів по всьому світу.

Сьогодні JULINOZA – це дует вокалістки та композитора, автора текстів та аранжувань Юлия Запорожец та одного з найнеординарніших барабанщиків України Ігоря Чеботарьова. Доволі часто JULINOZA співпрацює з різними музикантами, танцівниками та медіа-артистами, що дозволяє відкрити нові грані проекту.

У 2016 році на німецькому лейблі “Stereoflex” вийшов дебютний альбом JULINOZA «THE CONDUCTOR OF IMAGINATION», який отримав визнання не тільки у критиків і ротації не тільки в Україні. В альбом також увійшли деякі саундтреки, що були написані Юлією Запорожець для фільмів і мюзиклів.

2017 рік ознаменувався виходом EP “RIFF/ Так далек мій шлях. Цей міні-альбом познайомив слухачів з абсолютно новим, більш експерементальним, електронним звучанням групи. В композиціях з'явились нові фантасмагоричні образи.

За 3 роки свого існування проект Julinoza_Music брав участь у багатьох фестивалях.
У 2018 році JULINOZA пройшли в національний відбір Євробачення з піснею “Hto ya” і будуть виступати під номером 3 17 лютого в прямому ефірі каналу СТБ.

JULINOZA займається створенням музики для кіно, мюзиклів, мультфільмів і експериментує з новими полістилістичними ідеями.
Теги: JULINOZA

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support