пятница, 09.02.2018 20:00 100 грн - 350 грн Caribbean

Friday Free Style Music: Vladimir Lebedev

Friday Free Style Music - це музика різних стилів, мелодійна, повітряна та вільна. Під неї можна вести задушевні бесіди за вечерею, танцювати або просто релаксувати у затишному кріслі.


9 лютого на Friday Free Style Music оду фанку зіграє маг саксофона Володимир Лебедєв в компанії відомих українських джазменів. Вони приготували програму з легендарних інструментальних фанк- і поп-композицій в яскравих і запальних авторських аранжуваннях.


Музика протесту і любові до життя: під фанк можна нескінченно мріяти і нестримно танцювати, міркувати про високе і будувати плани на майбутнє, наповнюватися енергією і відкривати свої справжні глибинні емоції. Все це, ми упевнені, чекає вас 9 лютого на Friday Free Style Music: Birthday Funk.

Музиканти обіцяють не тільки добірні композиції, які відкриють для вас світ музики, але і непередбачуваний Jam Session Smoothers ONLY.


Friday Free Style Music - це вишукана кухня. У Caribbean Club Concert Hall страви готують з особливою увагою до деталей і з усією пристрастю кулінарів, і неважливо, чи то рататуй, чи то стейк лосося, чи то котлета по-київськи.


Що ж, усі компоненти ідеального вечора озвучені, лишилося лише перемішати їх і зануритися у світ Friday Free Style Music. Відпустіть себе на свободу 9 лютого!


Для вас гратимуть:

Володимир Лебедєв - альт-саксофон

Олександр Леонов - електрогітара

Петро Ващишин - клавішні, ефекти

Роман Дудник - бас-гітара

Ярослав Борис - барабаниТеги: Friday Free Style Music, Vladimir Lebedev

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support