воскресенье, 21.01.2018 20:00 200 грн - 400 грн Дворец культуры им. Т.Шевченко (Трускавец)

Сергей Михалок и группа ЛЯПИС 98

Реггі, ска та циганщина - у виконанні родоначальників "радикального шансону" ... Ведмежа Фоззі та його незрівнянні жарти, ЮзікКілевіч, Труби та Фанфари, "Євпатория" та "Котик", "Ты Кинула" і "Золотая Антилопа" ...


Весь спектр кічу - в нашому "бардельеро" для досвідчених! Божевільний клоун Міхалок з компанією "бувалих" для Любителів Прекрасного! Навіщо слухати кавер, - якщо є оригінал? Нам життєво необхідний заряд позитивної енергії, щоб протриматися до весни. Кращого початку року, ніж в компанії з улюбленими хітами "Ау", "Метелица", "В Платье Белом", "Абы Чо", "Паренек под следствием", "Был В Керчи" та іншими, не придумаєш.


У 2014 році головний гурт Білорусі на чолі з Сергієм Міхалком оголосив про розпад. Здавалося б, про часи, коли всі ми збиралися на магічних концертах, співали, рухалися і дихали, як один механізм, залишилося тільки згадувати. Але ні! Сергій Міхалок не готовий так просто відпустити цей неймовірний стан і атмосферу.


"Ляпис-98" - це барабани Дениса Шурова, бас Дениса Стурченко, тромбон Івана Галушко, труба Владислава Сенкевича і гітара Павла Третяка.


«... Мені подобається, що ми легалізували "Ляпис-98" ... Я думаю, що готовий весело і від душі співати мій "клоунський" репертуар ... У мене є татуювання - Шапіто і відлітають в повітря кулі ... Це як у пісні "Ярмарки краски" - ностальгія не відпустить ніколи ... Я можу бути серйозним, дорослим, розважливим, але Циркач і Вуличний Гаєр завжди живуть в мені! »- Міхалок про свій новий проект.

Божевільний клоун Міхалок з компанією "бувалих" - у Трускавці!

Теги: Сергей Михалок, группа ЛЯПИС 98

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support