Концерт Академического симфонического оркестра

13 січня, напередодні Старого Нового року, Академічний симфонічний оркестр подарує свій святковий виступ, сповнений неповторних радісних мелодій.


Під керівництвом головного почесного диригента Курта Шміда /Австрія/ артисти оркестру виконають яскраву програму, до якої увійдуть радісні й урочисті, стрімкі й рухливі мелодії.


Гості нашого музичного вечору відчують справжнє свято вогню у комічній польці «Feuerfest», почують жартівливі музичні твори: «П'єса для друкарської машинки з оркестром», польку «Кваксі», одну з найпопулярніших п'єс «Дрібничка» (Fiddle-Faddle) і багато інших творів, які неодмінно подарують всім щиру усмішку та гарні емоції. Ми обіцяємо: на вас чекає багато приємних сюрпризів!


Отже, даруємо святковий настрій і нескінченну красу музики 13 січня, о 18.00 у Концертній залі Сєвєродонецького обласного музичного училища імені С.С. Прокоф’єва.


У програмі концерту прозвучать запальні та веселі польки, марши, вальс та інші твори з репертуару відомих композиторів: Йоганна Штрауса, Йозефа Хельмесбергера, Лєроя Андерсона, а також твори маестро Курта Шміда.

Диригент – Курт Шмід

Лектор-музикознавець – Тетяна Пліс


У програмі: запальні та веселі польки, марши, вальс та інші твори від відомих композиторів.

Лектор-музикознавець: Тетяна ПлісТеги: Академический симфоничесийк оркестр

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support