четверг, 11.01.2018 19:00 175 грн - 275 грн Дом Архитектора

Amy Winehouse - Body and Soul

Епатажна, ексцентрична і неймовірно талановита. Її голос заворожує, повністю огортає слухача і не відпускає до самої останньої ноти. Перший альбом Amy Winehouse «Frank» став платиновим. Її любили мільйони слухачів по всьому світу. Здавалося, кар'єра та успіх були призначенням цієї тендітної дівчини з сильним голосом. Але доля розпорядилася інакше. Amy Winehouse було всього 27 років, коли її не стало.


Вистава «Тіло і душа» стала одночасно знайомством і прощанням з Amy Winehouse. В її основу було покладено біографію британської співачки, яка пішла з життя в 2011 році. У виставі Amy Winehouse постає перед нами неврівноваженою, вибуховою, але при цьому беззахисною і вразливою жінкою, яка в своїх пороках поступово втрачала відчуття реальності.


Музичний спектакль «Body and Soul» представлять гурт The Velvet Sun і поет Павло Коробчук.

Сюжет розповідає про знайомство журналіста з британською співачкою саме в той момент її життя, коли вона зіткнулася з фатальними спокусами, з якими їй так і не вдалося впоратися. Роль журналіста виконує український поет, музикант та журналіст Павло Коробчук.


Історію життя Amy Winehouse допоможуть розкрити The Velvet Sun — молодий український колектив, чия музика відрізняється вишуканими гітарними та клавішними соло, які стали особливістю групи. Саме в їх виконанні глядачі почують пісні, які колись виконувала співачка.


Почути пісні Amy Winehouse у виконанні солістки гурту The Velvet Sun —

Варі Чайковської, спробувати зрозуміти та прожити за один вечір складну, але цікаву долю британської виконавиці.Теги: Amy Winehouse, Body and Soul

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support