воскресенье, 14.01.2018 19:00 200 грн - 300 грн Docker pub

"КАРНА" & "All Night"

«Нещодавно ми презентували довгоочікуваний альбом, який дуже позитивно сприйняли наші слухачі, та який отримав неабиякий розголос серед нової аудиторії. Зауважу, що ми посідали перше місце у рейтингу альбомів по країні на ITunes music, та досі в топі на Google Play..» - Владислав Ярун.

 

Гурт створений у 1997 році в Івано-Франківську. Перший свій альбом гурт випустив у 2003 році під назвою «Летимо». Другий альбом вийшов у 2010 році під назвою «KARNA» та ввішов до топ -100 альбомів часів української незалежності за версією музичного видання Karabas Live. У період між виходом альбомів гурт активно виступав як на локальній сцені (зокрема, ініціювавши перший івано-франківський рок-фестиваль "Рок-Вибух"), так і в масштабах України й за її межами. Серед відзнак колективу - диплом фіналістів фестивалю Червона Рута 2001 р. та гран-прі фестивалю Тарас Бульба 2003 р.


У вересні 2010 року гітарист Влад Ярун заявив про розпуск коллективу,   та у  2013 р. гурт Karna поновив свою діяльність, запросивши нового вокаліста – Олексія Шманьова визначивши свою стилістичну концепцію власним терміном «гуцул-метал».


Окрім автентичних прикарпатських нюансів у музиці, яскравою рисою «гуцул-металу» став концертний винахід гурту Karnaпід назвою «метал-аркан»: під час виступу гітарист і/або басист спускаються зі сцени до публіки; продовжуючи грати, вони опиняються в центрі кола, а в кульмінаційний момент починається слем. Таким чином поєднується традиційний карпатський аркан з елементами світової рок-культури.


Наприкінці червня 2014 р. вийшов перший сингл колективу в оновленому складі «За тебе кров моя». Перший відеокліп відродженого гурту вийшов 2016 року на пісню «Маленька», а за ним у 2017 р. – «Party на Прикарпатті» (режисер обох кліпів – Віктор Скуратовський).


Склад гурту: 

Олексій Шманьов (Льоша) — вокал, гітара; 

Владислав Ярун (Влад) — гітара, бек-вокал; 

Павло Корсун (Карлос) — бас; 

Олег Білоус (Боб) — барабани

Теги: All Night, КАРНА

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support