Концерт Академического симфонического оркестра

9 грудня Академічний симфонічний оркестр подарує всім поціновувачам класичної музики шедеври світової класики. До програми цього вечора увійдуть твори визначних композиторів: композитора, диригента і педагога українського походження Петра Ілліча Чайковського та німецького композитора-романтика, дириґента, музично-громадського діяча Фелікса Мендельсона.


Симфонія № 4, фа мінор, що прозвучить у програмі цього концерту, складає цілу епоху в творчості Петра Ілліча Чайковського. Цей меланхолічний твір - воістину крик душі композитора, його власна психологічна драма. Створення Четвертої симфонії пов'язано з часом глибокої суспільної та в водночас його душевної кризи цього періоду. У ній з величезною силою показано зіткнення людини з силами невблаганною долі, року, де герой - жива людина, що страждає під ударами долі.


Симфонія складається з чотирьох частин: Andante Sostenuto — Moderato con anima (f-moll), Andantino in modo di canzona (b-moll), Scherzo: Pizzicato ostinato (F-dur), Allegro con fuoco (F-dur), фінал.


Ще один твір, який можна буде почути у програмі - Симфонія № 3, ля мінор Фелікса Мендельсона, відома більш, як «Шотландська симфонія», створена під враженнями від подорожі у Шотландію.

На «Шотландської симфонії» лежить печать суворості і меланхолії. Так Мендельсон сприйняв північну природу країни, її похмурі історичні перекази та своєрідний побутовий колорит.


Симфонія складається з чотирьох частин: Andante con moto — Allegro un poco agitato, Vivace non troppo, Adagio, Allegro vivacissimo — Allegro maestoso assai, а відсутність перерв між ними ( крім єдиної загальної кульмінації в кінці) додає «Шотландській симфонії» риси спільності з симфонічною поемою.Теги: Концерт Академического симфонического оркестра

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support