суббота, 09.12.2017 19:00 free Caribbean

Гурт НУМЕР 482

 

Гурт НУМЕР 482 презентував четвертий трек з нового, третього за рахунком альбому у творчості ватаги. Пісня отримала назву «Коли вона поруч». 

Нагадаємо, що видана навесні цього року композиція  «Важлива» вже стала хітом та впевнено оселилася в ефірах українських радіостанцій. Влітку гурт прийняв участь у популярному телевізійному шоу Х - ФАКТОР та пройшов всі випробування табором на чолі із зірковими журі. Під час конкурсу вокаліст  НУМЕР 482 Віталій Кириченко втратив голос і лише диво врятувало гуртвід передчасного сходу з дистанції.

В кожного справжнього чоловіка є його персональна муза. Та, яка надихає, та яка може змінити все лише однією своєю появою. Та, заради якої чоловік  ладен робити божевільні вчинки. Саме про це новий хіт від НУМЕР 482.     

НУМЕР 482 - це скупище брутальних, незалежних і, часом, цинічних чуваків  які завжди вважали, що жінка в гурті - це фішка шкільних бендів та поп-виконавців. Але все тече, все змінюється. Так і погляди НУМЕР482 стали іншими, коли до колективу на тимчасовий проект «ПО-ІНШОМУ» у 2016 році прийшла тендітна та витончена клавішниця Саша Сайчук та залишилася й досьогодні.  Пісню «Коли вона поруч»  гурт хоче  присвятити тим особам, з появою котрих в нашому житті змінюється навіть щільність повітря. 

Пісня «Коли вона поруч» - це  гімн жіночій харизмі. Пісню «Коли вона поруч» - співають хором «нумера», як представники великої чоловічої  армії підкаблучників.  І то правда, бо якому чоловікові не подобається, коли саме ВОНА поруч.


 Теги: Гурт НУМЕР 482

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support