четверг, 12.10.2017 20:00 290 грн - 1290 грн Caribbean

Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz

Це абсолютно новий формат Caribbean Club, що поєднує в собі блискуче театралізоване шоу, затишну атмосферу найстарішого столичного клубу укупі з вишуканою кухнею.


На епатажних шоу Freedom Jazz в Європі та Америці ніде впасти яблуку. Що сказати про українську столицю. У березні в Caribbean Club уже прогриміли чотири концерти дівочого бенду з програмою "Chica Boom". Кожної п'ятниці, протягом місяця, джазетки показували на практиці, що таке справжнє джазове кабаре. І, звичайно ж, кожної п'ятниці вони збирали аншлаги.


Далі – більше. У вересні та жовтні "Freedom Jazz" вийдуть на сцену Caribbean Club п'ять разів, з новою, особливо відвертою та сміливою програмою "KISS". 


"Наше нове гаряче шоу називається "KISS". Назва говорить сама за себе: пристрасна, відверта, інтимна. В усіх нових творах ви знайдете тему любові та стосунків, яка нас особливо хвилює. Безумовно, все витримано у фірмовому стилі джазеток: від театралізованих мініатюр до нестримних танців, від "закаверенних" до невпізнання усіма улюблених пісень до тонкого жіночого гумору. Менше слів - більше поцілунків!», - розповідають про майбутнє шоу участниці бенду.


Сніжана Єгорова: Freedom Jazz - єдиний, на мою думку, промінь професіоналізму та висококласної гри на мальовничому просторі України. І мова навіть не про те, що не всі артисти здатні відіграти живий концерт зі складними вокальними та музичними партіями, а в тому, що дівчата демонструють найвищу акторську майстерність і неперевершене володіння аудиторією, при цьому кожна з джазеток є тонкою струною єдиного музичного організму, яка створює свій власний унікальний звук у цьому ідеальному, гармонійному світі чарівних сирен, здатних підкорити серце будь-якого глядача.


KADNAY: Freedom Jazz - абсолютно унікальна команда. Неймовірно красиві дівчата, талановиті музиканти, справжні актриси, які вміло поєднують кілька жанрів одразу! За цим шоу завжди цікаво спостерігати як музикантам, так і звичайним глядачам, які приходять відпочивати, покайфувати і отримати задоволення.


І будьте готові поцілувати і поцілувати!


Невідомі факти про Freedom Jazz:

Сам Люк Бессон співав з Freedom Jazz, навіть незважаючи на зубний біль. Так, той самий Люк Бессон - режисер відомих картин "Леон", "П'ятий елемент", "Люсі", "Жанна д'Арк". Це сталося в німецькому місті Руст, у парку розваг "Europa-park".


На одному святі, під кавер Емі Уайнхаус у виконанні джазеток, танцював під сценою сам Seal, забувши, що йому теж незабаром виходити на сцену.


Ерік Серра (Eric Serra), відомий французький композитор, який є автором саунтрек до фільмів Люка Бессона, був настільки у захваті від шоу Freedom Jazz, що на afterparty буквально переслідував джазеток.


Майкл Медсен, голлівудський актор, прилетівши на шоу "Вечірній Київ", і почувши виконання відомої "Sing Sing Sing", сказав: "Чому ці красуні досі не в Голлівуді?".

Американський поп-співак Лайонел Річі був настільки зачарований десятикратною красою джазу, що сам попросив їх сфотографуватися.


Томас Андерс на зйомках програми "Вечірній Київ", зачарований грою та красою Світлани-труби, забув слова власної пісні.

Кеті Леон (Katie Leone), вокалістка гурту "Incognito", на одній з вечірок власноруч робила коктейлі і пригощала джазеток.


Спонсор заходу "MARENGO" Time To Go!

Теги: Caribbean Jazz Dinner Show, Freedom Jazz

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support