пятница, 21.04.2017 18:00 уточн. арт-центр Квартира (Днепр)

ДІЛЯ І ОРЕСТ запрошують на концерт-презентацію альбому

Чому неймовірної? Бо ДІЛЯ і Орест - талановиті майстри гарного ліричного слова та солодкої, п’янкої музики. Це натхнення та краса співу. Емоційний драйв і зворушлива романтика. Серед буремного плину часу, нам всім вельми не вистачає тепла… Тепла в душі та в серці і саме музика, яку творить цей музичний тандем подарує вам усе розмаїття відтінків людських почуттів.


Офіційна дата виходу альбому «22» на CD та в електронному форматі відбудеться 21 квітня і в цей же день музиканти вирушать у тур містами України та Німеччини. Цей реліз став другим у історії творчого дуету і вмістив у собі 22 пісні. Не дивлячись на те, що проект акустичній, музикантам вдалось поєднати багато різних стилів, створивши фолкову начинку, що дадає альбому цілісності та гармонійності. 


Хлопці також називають свій альбом літературно-музичним, через те, що більшість текстів спочатку були віршами і лише потім перетворились на пісні. Тексти Тараса Шевченка, Григорія Сковороди, Богдана-Ігоря Антонича, Михайла Яцківа, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Анатолія Секретарьова, Івана Малковича, Костя Москальця, Сергія Лазо, Юрія Дубінського, Тані-Марії Литвинюк, Андрія Білецького, Андрія «Фріла» Шалімова тепер набули нового, мелодійного і особливого звучання…

Першими почути новий альбом від ДІЛЯ і Орест - «22» зможуть мешканці міста Дніпро - 21 квітня. Також музиканти відвідають: Черкаси, Київ, Тернопіль, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ. В Німеччині артисти зіграють в містах: Штутгарт, Мюнхен, Берлін, Гамбург, Людвігсхафен. Німецька частина туру відбудеться за підтримкиMOON Records Germany та директора Марко Неубауера.


Теги: ДЛЯ, ОРЕСТ, запрошують на концерт-презентацію альбому

blog comments powered by Disqus

Отчёты

W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017
Вагоновожатые: осень в середине мая
19 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support