суббота, 22.04.2017 19:00 150 грн Арт-галерея XXI (Винница)

DAKOOKA

В останні кілька років в нашій країні піднялася "нова українська хвиля" музикантів один іншого краще. Список їх достоїнств не перелічити - одні вміло представляють незвідані нашим слухачем жанри, інші - активно мандрують Європою, просуваючи в маси свою творчість і розповідаючи про Україну. Серед величезної кількості артистів і затесалася, і виділилася Катерина Єременко, яку всі знають як DAKOOKA.


Виступ відбудеться 22 квітня 2017 року в арт-галереї XXI.

DAKOOKA виділилася серед молодих музикантів, завдяки своєму підходу до твору і виконання пісень. За її словами, написання композицій у неї не займає багато часу. «Музика для мене завжди була просто музикою. Для її створення мені необхідно просто сісти за синтезатор та писати, і, звичайно, трохи вільного часу», - неодноразово розповідала Катя в інтерв'ю.


Завдяки такому ставленню до творчості, DAKOOKA запам'ятовується. У той час, як одні пишуть пісню десять років - Катя не париться і в кожній нагоді бачить ідею. Вона з легкістю та іронією співає про складні речі. Дзвінким голосом з приємним тембром розповідає похмурі, дивакуваті, але реальні історії зі свого життя. DAKOOKA може жартувати над глядачем, бути трохи уїдливою, але в загальному - відкритою людиною, з яким є про що розповісти світові.

Теги: DAKOOKA

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Как Dakh Daughters помогали Вавилонскую башню строить
29 апреля 2017
Инструментальное просветление от God is an Astronaut
17 апреля 2017
Alai Oli: она не играла с тобой – это все настоящее
13 апреля 2017
Napalm Death. Фотоотчет
11 апреля 2017
Весенняя меланхолия с Blue Foundation
6 апреля 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support