суббота, 31.08.2013 21:00 70 грн 44

ОСТАННІЙ КОНЦЕРТ туру "Нове та найкраще" Марії Бурмаки!

Зараз співачка активно готується до гастрольного міні – туру по містам США, одразу ж після якого вона з’явитсья перед українською публікою на концерті в арт-клубі “44”. Слухачі почують  пісні, що увійдуть до нового альбому співачки,  робота над яким велась останні два роки, і він майже готовий до випуску. Назви до альбому ще немає, можливо її і підкажуть слухачі, що прийдуть послухати нові і добре відомі пісні співачки.. 


Серед пісень , що увійдуть до нового  альбому, і які звучатимуть на цих концертах, є багато тих, що вже знайомі слухачеві. Це і пісня «Не забувається любов», відеокліп на яку був у ротації українських музичних телеканалів… І «Прочитай мої слова по губах», що була записана спільно із україно-сербським колективом «ShoppingHour»..


Концерти у клубах-це особлива атмосфера, це відчуття близькості  і інтимності, тому кожен концерт стане унікальною імпровізацією, коли глядачі також зможуть брати участь у побудові концертної програми, адже багато пісень Марії Бурмаки її прихильники  знають напам`ять, ці пісні в різний час ставали саундтреками різних життєвих моментів для багатьох.


На прохання слухачів, Марія виконуватиме ті відомі пісні, які особливо захоче послухати аудиторія.  Ну і звісно, відповіді на запитання, спілкування із аудиторією, виконання Марією своїх улюблених пісень світової музичної класики — все те, що і вирізняє клубні, «домашні» концерти, робить їх теплими, світлими і душевними.


Поєднання трепетного романтизму і  пронизливої лірики із натхненням та  пасіонарністю патріотичних пісень , особливий тембр голосу і надзвичайна відвертість і щирість виконанням – ось що є унікальним у творчості Марії. ЇЇ пісні давно вже стали частиною української історії. Теги: Марія Бурмака, Нове та найкраще

blog comments powered by Disqus

Отчёты

Путеводитель по Open`er Festival
17 июля 2018
W.A.S.P. Фотоотчет
1 декабря 2017
Children of Bodom в Киеве
15 сентября 2017
Tommy Genesis: атаке брутальной девочки не смогли противодействовать
26 мая 2017
Сергей Михалок: Цирк аутсайдеров в акустике
24 мая 2017

Фотобанк

Crazy Town
ДахаБраха и Port Mone
GusGus
Ken Hensley
Dakh Daughters

Музыкантам
web support